7 яскравих instagram-сторінок музеїв Києва

Соціальні мережі захопили світ. Профілі в них мають всі – починаючи від школярів і закінчуючи першими особами найвпливовіших держав світу. Музеї також не стали виключенням.  Багато з нас не один рік насолоджуються яскравими профілями закордонних музеїв в мережі Instagram. Поки що для українських музеїв така практика радше виключення ніж правило. Cedra вирішила зробити для вас підбірку профілів київських музеїв.

@hrushevsky_house

Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського

Кожен дім має історію яку варто розповісти. Щоб відчути аромат кави Грушевського,  та  поринути в атмосферу  українського Києва  початку 20 століття варто зазирнути в Музей Грушевського або просто підписатись на instagram профіль цього музею.

@honchar.museum

Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара»

Цей музей не тільки займається збереженням і популяризацією народного мистецтва, а й крокує в ногу з часом. «Музей Гончара» – це синтез традиційної культури та сучасності, завдяки чому і отримав свою популярність.

@aviamuseum

Державний музей авіації України (Жуляни)

Вас захоплює небо, польоти і все що з цим пов’язано? Тоді вам точно треба підписатися на instagram київського музею авіації. А відвідавши сам музей зможете побачити 70 літаків і вертольотів, весело і корисно провести час з усією сім’єю.

@bulgakov.kiev.museum

Літературно-меморіальний музей Михайла Булгакова

Зовсім «молодий» instagram одного з найулюбленіших музеїв киян. Обов’язково підпишіться на нього, тут ви знайдете цікаві світлини улюбленого письменника, відчуєте атмосферу булгаківської веранди і навіть почитаєте історії про музейних котів.

View this post on Instagram

Сьогодні Всесвітній день миру для письменників! Заклик до протидії фальсифікації, спотворення фактів заради політичних та особистих інтересів. Заклик до відкритості та правдивості, свободи та стриманності. "Нет такого писателя, чтобы он замолчал. Если замолчал, значит, был не настоящий. А если настоящий замолчал – погибнет "- з листа Булгакова Сталіну, 30 травня 1931 року. Ми знаємо, що іноді треба помовчати. Але не ціною правди та справедливості. #bulgakov #worlddayofthewriter #bulgakovhouse #bulgakovkievmuseum

A post shared by Bulgakov museum in Kyiv (@bulgakov.kiev.museum) on

@khanenko_museum

Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків

Для того щоб побачити мистецькі шедеври з різних куточків світу не обов’язково відправлятись в навколосвітню подорож. Для початку можна завітати в Музей мистецтв Ханенків. Та підписатися на їх сторінку в instagram, щоб завжди бути в курсі їх нових проектів.

@nmt_sh

Національний музей Тараса Шевченка

Коментарі  напевно зайві. Музей з найбільшою збіркою, яка висвітлює різні сторони життя Тараса Шевченка, має сучасний і інформативний instagram.

View this post on Instagram

Відгуки відвідувачів про нас: #Repost @olgalovefox with @repostapp ・・・ Іноді для творчості потрібне джерело натхнення) тож ми всією сім'єю з @roman.romeiros та маленьким поціновувачам мистецтва Владусем нещодавно відвідали музей @nmt_sh. Самі сходили і всіх припрошуємо)) для себе відкрила Т. Г. Шевченка не лише, як великого поета і громадського діяча, а ще й як неймовірно талановитого художника, гравюри, акварелі, живопис…все це знайдете в музеї) на фото одна із частину музею в стилі хайтек зі скляною стелею, де саме проходила виставка Олекси Захарчука "Річка Геракліта" #мистецтво #морезадоволення #artgallery

A post shared by Музей Шевченка (@shemuseum) on

@tychynamuseum

Літературно-меморіальний музей-квартира П. Г. Тичини

Нова  instagram сторінка одного з найактивніших музеїв Києва. Ви маєте змогу побачити не лише інтерєри і речі, що належали власнику меморіальної квартири, але і репортажі з заходів, що проходять в музеї.

Інформацію підготувала Аліса Семенова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *