5 причин відвідати майстер-клас CLAIR DE LUNE

Класична музика не виходить із моди, а ще й поповнюється новими авторами. Навіть, якщо ви не поціновувач опери чи вечорів у філармонії, ви чули знамениті класичні мотиви. Вони звучать у рекламі та фільмах, у варіаціях поп- та рок-виконавців, чи навіть видозміненими рінгтонами для смартфонів. Проект MK Classics під кураторством Тетяни Калиниченко продовжує знайомити усіх спраглих до якісної музики киян зі світовими та українськими шедеврами. Цього разу, 7 грудня о 19:30, було обрано твори легендарного Клода Дебюссі. Якщо ви все ще вагаєтесь: піти чи не піти – Cedra вже наточила перо і приготувала для вас п’ять причин сказати «так!» класичній музиці.

Причина № 1: Твори Клода Дебюссі, який не потребує реклами. Ми пропонуємо підбірку найкращого, починаючи з чарівного “Місячного сяйва”. Ви точно чули його саундтреком до багатьох фільмів.

Причина №2: Валентин Сильвестров – класик української музики. Легендарний композитор, автор 8 симфоній, багатьох камерних, хорових, оркестрових творів і музики до більше ніж дюжини фільмів. Може за три хвилини пояснити, як народжуються та складаються у мелодію звуки. А ви часто зустрічаєте живих композиторів?

Причина №3: Євген Громов – творчий провокатор, піаніст, за плечима якого більше 70-ти світових та українських прем’єр. Ярий пропагандист української музики. Після того, як ви почуєте його гру – у вашому плейлисті гарантовано з’явиться Станкович, Вагнер та Ревуцький (це крім Дебюссі, звісно).

Причина №4: MK Classics в тренді! А ще, це справжня залежність. Відвідавши один майстер-клас, вам захочеться не тільки повернутись, але і збільшити коло залежних.

Причина № 5: Можливість довести, що маєте витончений смак і поринути у світ чистої фортепіанної музики.

Коли: 7 грудня, о 19:30

Де: Богдана Хмельницького 57-Б (Дім Майстер Клас)

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *