В музей на Weekend: Гід музейними подіями 30 – 31 грудня 2017 року

Нехай здається, що в останні два дні року усі зайняті пошуком подарунків та закупками до столу. Ми ж вважаємо, що вихідні в музеї ніхто не відміняв. Пропонуємо поринути наприкінці 2017 поринути у світ розумних розваг.

Чаювання на Булгаковській Веранді з Анатолієм Кончаковським

30 грудня

12.00 – 15.30

Проект музею Булгакова та Благодійного фонду музею Булгакова, Андрієвський узвіз, 13

Цікаві історії від легендарної, не тільки у музейному світі, особистості. А.П. Кончаковський – один із засновників музею Булгакова в Києві, перший директор музею, відомий бібліофіл, літератор. Автор книг “Легенды и были Дома Турбиных”, “Киев Михаила Булгакова”( разом з Д. Малаховим) та інших.
Він готовий поділитися з вами цікавими історіями про те, як він зустрічався з першою дружиною Михаїла Булгакова – Тетяною Лаппа, відповісти на питання про чарівний музей та його таємниці, а також почастувати унікальним чаєм з конфетюром.

Реєстрація на сторінці в коментарях
(Реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена).

Вхідний квиток – 130 грн.

Традиційне ткацтво

31 грудня

18.00

Музей Гончара, вул. Львівська, 19

Музей Івана Гончара започатковує новий проект “Традиційне ткацтво”. Під час навчання Ви дізнаєтесь чим відрізняється ткацтво від плетення, оволодієте 4-ма техніками ткацтва на трьох різних інструментах, опануєте техніки плетення, навчитесь складати схеми і зможете зіткати крайку своєї мрії для себе або своїх близьких. Курс складається із 15 зустрічей. Старт занятть: 1 жовтня о 18:00-20:00.

Вартість одного заняття – 150 грн.

Обов’язкова попередня реєстрація: https://goo.gl/TmGDmJ

Додаткова інформація: (067) 914-63-65 Дарина Алєксєєнко

Невидиме. Марія Примаченко

30-31 грудня

10.00

Національний музей Тараса Шевченка, бульвар Шевченко, 12

Неповторна та справжня Марія Приймаченко стала цьогорічним символом Нового року не лише в київському новорічному містечку на Софійській площі, але й в музеї Шевченка. Куратори вирішили показати зворотній, потаємний бік робіт художниці, які нещодавно передали до колекції музею. Примаченко завжди підписувала свої полотна просто «М. П.», проте на звороті розгортала ще один невидимий світ, який доповнював і надавав нових смислів її картинам. Це фантастичні назви-підписи, які малоосвічена художниця витворювала народною говіркою у вигляді приказок-приповідок, часто римованих. Дуже прості, жартівливі, по-дитячому наївні, вони звучать влучно, яскраво і актуально.
Вхід за ціною вхідного квитка до музею

Ранні пташки у Музеї Ханенків

 30 грудня

 10:30

Музей Ханенків, вул. Терещенкивська, 15-17

Остранні в цьому році Ранні пташки з Анфісою Дорошенко. Хтось не уявляє початок дня без ранкової кави, хтось – без фізичних вправ. А як щодо здійснення подорожі у часі та поглиблення знань у галузі мистецтва? Суботніми ранками разом з волонтеркою-екскурсоводом Анфісою Дорошенко гості зможуть познайомитись з західноєвропейською експозицією.

Вхід за квитком до музею (40 грн дорослі, 22 грн студенти, 15 грн школярі та студенти)

“Сімейний лекторій” та Лекторій “Абетка мистецтва”

31 грудня

11.00

Київська картинна галерея, вул. Терещенківська, 9

Протягом курсу організатори обіцяють познайомити з колекцією та історією музею. Тут можна буде з головою зануритися у живопис та його жанри, розкрити таємниці створення книги, побачити та зрозуміти найвідоміші релігійні сюжети та багато іншого. Обширний сімейний курс не пририває своїх класів навіть у переддень Новорічних свят.

“Абетка Мистецтва” триватиме з 8 жовня 2017 р. по 18 березня 2018 р. Поспішайте купувати абонементи в касі музею. Вартість абонементу (для підлітків 10 – 12 років) – 110 грн.
“Сімейний лекторій” триватиме з 22 жовня 2017 р. по 11 березня 2018 р. Поспішайте купувати абонементи в касі музею. Вартість абонементу (для дітей 7-8 років та їхніх батьків) – 250 грн.
Інформація за телефоном
(044)234-62-18

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *