5 причин побувати на “О два” у Дикому театрі

Що робити, коли не вистачає кисню? Коли ми задихаємося у великому місті. Коли, наче стіни, тисне димова завіса. Може, сховатися у квартирі разом з очисником повітря? Чи банально втекти до лона природи? Але куди тікати, коли не вистачає кисню через кохання? Це нова тема, на яку з нами хоче поговорити “Дикий театр”. 31 січня (а також 14 лютого та 8 березня) о 20.00 на Сцені 6 розгорнеться новий діалог.

Маємо декілька причин, щоб відвідати виставу. Можливо і не один раз.

Вистава за п’єсою Івана Вирипаєва «Кисень»

Це скандальний твір російського автора. У 2009 році вийшов однойменний фільм “Кисень”. Це авторське змалювання десяти біблійних заповідей і заповідей блаженства на тлі сучасної молоді та її пороків. Фільм – це 10 музичних кліпів, що відтворюють історію. Єдиний у своєму роді витвір. Фільм став фаворитом кінокритиків. Тож, цікаво, як це буде на сцені.

Вистава пропонує переглянути наше ставлення один до одного

Що є між нами усіма? – Повітря, кисень. Що нас усіх об’єднує: багатих і бідних, хворих та здорових? Що є каталізатором інфекцій? Чи кохання? Усі ми ходимо під одним небом та дихаємо…

Відвідати Сцену 6

Новий театральний простір, що нещодавно з`явився у Києві. Мультидисциплінарна перформативна платформа, відкрита для співпраці незалежних театрів, на базі якої також працюватиме «Інститут дослідження театру».

Режисер вистави Влада Белозоренко, для якої важлива власна команда

Пані Влада вперше у житті самостійно проводила кастинг для вистави “О два”. Вона вважає, що актор має не просто імітувати біль щодо того, що відбувається у світі. Але дійсно брати все близько до серця.

Гонорар автора вистави перераховано дитячому будинку

Не те, щоб глядач мав відчути емоційний порив, побажати зробити власний внесок, чи ще щось подібне. Але як же цікаво поринути у історію від людини, що побажала віддати фактично всю законну зарплатню на допомогу дітям. Подивитися на світ його очима, і, звісно, очима режисера, акторів, костюмерів, які підтримали ініціативу.

Фото зі сторінки Дикого театру

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *