В музей на Weekend: Гід музейними подіями 03 – 04 лютого 2018

Традиційний гід від редакція Cedra на найближчий вікенд.

Чаювання на Булгаковській Веранді з Кірою Пітоєвою-Лідер

Літературно-меморіальний музей М. Булгакова

Коли:03.02. о 13:00

Чергова зустріч на Булгаківській веранді. В цей раз гостей буде зустрічати Кіра Пітоєва-Лідер, автор концепції музею Булгакова. Розмова буде йти про про три праці Михаїла Булгакова, що пов’язані спільними темами: Автор і Київ, Автор і Дім. Роман “Біла Гвардія”.2. П”єса “Дні Турбіних”.3. “Записки покійника” – роман про п’єсу.Реєстрація на сторінці заходу у коментарях до запису про реєстрацію.

Вартість: 130 грн.

Повторна лекція “Творчість М.О. Врубеля”

Нацiональний музей «Київська картинна галерея»

Коли: 03.02. о 13:00

Величний та трагічний Врубель і його творчість залишили слід у Києві. Янголи і демони, казкові створіння та сумноокі діви… У музеї розповідатимуть про символізм та майстерність художника, про його життя у Києві, про кохання і мистецтво.

Вартість: 60 грн. Пільговий – 20грн.

Презентація книги Гната Хоткевича

Будинок-музей Тараса Шевченка в Києві

Коли: 03.02. о 14.00

«Мрію…про те, що не в далекому майбутньому побачу надрукованою вашу чудову повість про дитячі роки Шевченка, яку читав я …з великим задоволенням» (с)О.Білецький

Перша частина незакінченої тетралогії Гната Хоткевича «3 сім’ї геніїв» про Тараса Шевченка. Роман «Тарасик» публікується за вцілілою в архіві частиною рукопису. Участь у презентації візьмуть відомий літературознавець Сергій Гальченко та актор Максим Цедзинський.

Твоя перша палеонтологічна колекція

Національний науково-природничий музей НАН України


Коли: 04.02 о 14:30

Ваша дитина цікавиться динозаврами і збирає по берегах річок чортові пальці(белемніти)? А може ви завжди хотіли зібрати свою власну колекцію скам’янілостей? Тоді саме час відвідати київський природничий музей. Тут ви зможете не тільки потримати в руках справжні викопні рештки, і дізнатися все про процес їх утворення, і навіть змоделювати його.

Для участі необхідна реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1wx6KgtNE-Ri9k6o4EKnFNibhtzGTNEoV-8hRHNy8m38/edit

Вартість: 150 грн.

Людина, яка була театром. Екскурсія про Леся Курбаса

Музей театрального, музичного та кіномистецтва України

Коли: 03.02. о 14.00

Ви дізнаєтесь про життя і творчість видатного українського режисера Леся Курбаса!
Ще за життя його називали мрійником, філософом, утопістом! Але він довів, що так звані «утопії», якщо є бажання, сила волі, працездатність і талант можуть стати реальністю! Курбас мріяв про переворот у мистецтві і таки здійснив його, створивши Молодий театр і Мистецьке Об’єднання «Березіль!

Вхід до музею та екскурсія за ціною музейного квитка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *