5 причин почути JULINOZA

18 лютого у Музичному просторі МК — концерт гурту JULINOZA. Унікальна суміш стилів та чарівного голосу. Перед вами 5 компонентів успіху молодого українського проекту.

Експеримент

JULINOZA — це проект юної композиторки та вокалістки Юлії Запорожець та барабанщика Ігоря Чеботарьова. Унікальне поєднання альтернативних течій джазу, тріп хопу, електроніки, чуттєва манера виконання та незвичні казкові музичні образи — компоненти творчості JULINOZA, що відкривають перед нами «прекрасний новий світ».

Голос

У чистому, глибокому та тендітному голосі Юлії відчувається і високий професіоналізм, і сміливість музиканта-композитора. Делікатна гра зі звучанням одночасно з імпровізаціями створює цілісний образ живої музичної картини.

Неформат

Юлія Запорожець стала відома широкому загалу після участі у шоу «Голос країни», на якому вразила журі виконанням пісні «Тримай» Христини Соловій. На цьому ж шоу Юлія представила композицію Мирослава Скорика «Ой летять галочки», презентувавши її у абсолютно новому звучанні. Журі оцінили композиторські дані дівчини, проте дали їй зрозуміти, що вона — не формат. Такий «вердикт» лише допоміг формуванню дійсно унікального стилю Julinoza.

Енергія

JULINOZA  вплітає до своєї музики поезію українською,російською, англійською та французькою мовами. Проект співпрацює з різними музикантами, танцівниками та медіа-артистами, а за плечима у нього — десятки конкурсів, написання музики до кіно, мультфільмів та мюзиклів. За енергійним розвитком гурту стоїть напружена робота та активна задіяність у сучасному музичному просторі.

Публічність

JULINOZA пройшли в національний відбір Євробачення з піснею “Hto ya” і будуть виступати 17 лютого в прямому ефірі каналу СТБ. Незважаючи на той факт, що музика гурту сумнівно корелює з форматом конкурсу, JULINOZA може стати ковтком свіжого повітря на великій сцені.

Концерт 18 лютого відбудеться на наступний день після відбору. І незалежно від результату, ми будемо раді побачити і почути неординарних та однозначно талановитих музикантів.

 

Де: Музичний Простір МК, вул. Б. Хмельницького, 57б

Коли: 18 лютого, 19:00

Вартість: 250 гривень

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *