Варто піти: Концерт Ptakh_Jung VJ Reinish @Music Space MK

Сюрреалізм Sigur Ros, трохи драйву Swans і Neil Young, приправити експериментальністю Radiohead, та щіпка класики: Равеля, Баха, Дебюссі, Прокоф’єва.  Збовтати, але не розмішувати. І вуаля – Ptakh_Jung. Звісно, що виходить винятково самобутня дивовижна музика, яку необхідно слухати наживо. Тож, 24 лютого о 19.00 Ptakh_Jung гратимуть у просторі Майстер Клас під відеоряд VJ Reinish.

Нетиповість для української музики

Виступи гурту – це подорожі із класики в гранж, пост-рок, електроніку з вкрапленнями прозорого ембіенту та подекуди інтенсивного нойзу. Птах_Юнґ – проект композитора і клавішника Антона Дегтярьова Ptakh та гітариста Володимира Бабушкіна. Надто креативний та незвичайний, він нагадує сучасне мистецтво. Як і Ван Гог свого часу.

Музика-кіно

Ми часто пишемо про візуалізацію музики, яку сприймаєш не вухами, а переживаєш усім єством. Тут кожен трек – історія з потужною драматургією, симфонічною глибиною і кінематографічним саспенсом.

Протилежності притягуються

Володимир – експериментатор, а в Антона більш академічний підхід. Хлопці грають у різних стилях: Антон пише електронну музику, а також музику в академічному стилі. Володимир – мінімаліст, грає пост-рок і ембіент. Але їх об’єднують музичні гармонії.

Відеоряд VJ Reinish

Світлана Рейніш – талановита віджейка, яка підібрала сюжети та образи до кожної композиції концерту.

Коли: 24.02 о 19.00

Де: Музичний простір МК

Концерт Ptakh_Jung VJ Reinish @Music Space MK

Фото на обкладинці з альбому гурту Ptakh_Jung_Reinish@Mezzanine на сторінці Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *