В музей на Weekend: Гід музейними подіями 3-4 березня 2018

Нарешті прийшла весна, хоча у Києві панує суто новорічний настрій. Сподіваємося, що це останні сніжні вихідні цього року. Пропонуємо насолодитися ними по максимуму. А зігрітися можна у музеях міста

Майстерня писанкарства

Музей Івана Гончара

3 березня, 15.00

Цього року Великдень – ранній, тому підготовку треба починати як найшвидше. Гостям запропонують навчитися давній техніці розпису писанок за допомогою свічки, воску та писачка. А також дізнатися про радиційні орнаменти та колорит, зміст закодованих символів та регіональні особливості писанок.

Розклад:
Четвер та субота з 11:00 до 13:00 та з 15:00 до 17:00

Вартість участі у майстер-класі – 150 грн. У вартість входять усі необхідні матеріали.

Для участі у майстер-класі просимо попередньо зареєструватися за телефоном: 067 5987571 (п. Лариса Головня) або (044) 280 52 10.

Безкоштовна екскурсія-перформанc виставкою німецьких модерністів

Національний художній музей України

3 березня, 14.00

Перша безкоштовка екскурсія-перформанс виставкою «Ернст Барлах. Кете Колльвіц. Долаючі межі існування». Перформанс учасників Face art-Face future розкриє ретроспективне і сучасне значення творів Барлаха і Колльвіц.

Зали виставки будуть доступні лише для тих, хто зареєструється за посиланням: https://goo.gl/6yt1xr

Участь за вартістю вхідного квитку до музею

Виставка “Між духовним і буденним” Хани Барак Енгель

Музей Ханенків

Виставковий сезон 2018 року Музей Ханенків розпочинає вернісажем живописних робіт Хани Барак Енгель (Hana Barak Engel) – відомої ізраїльської художниці, мистецтвознавця, куратора, головного редактора і видавця арт-журналу «CAN». Образи, створені Ханою, є віддзеркаленням її потягу до вивчення міфології і антропології, інтересу до містики та езотерики, втіленням власного досвіду, переконань і рефлексій. Вона інтерпретує та варіює теми людської самотності, беззахисності, самопожертви, боротьби за віднайдення духовної рівноваг. Чимало робіт на виставці не мають назви («Untitled») – таким способом художниця комунікує з глядачем, запрошуючи за допомогою асоціацій знайти власний ключ до сюжету.

Виставка «Між духовним і буденним» експонується у двох виставкових локаціях музею, розташованих у будівлях № 15 і № 17 по вул. Терещенківській з 16 лютого до 18 березня 2018 року.

Авторська екскурсія «Жіночі прикраси: стійкість традицій та мінливість моди»

Музей історичних коштовностей України

4 березня, 14.00

Якими були прикраси в давнину, які традиційні форми збереглися, а що втрачено, чи лише естетична функція притаманна коштовному декору – про все це дізнаються гості у музеї.

Вартість участі – 75 грн, без додаткової плати за вхід до Лаври чи музею.
Квиток також можна ПРИДБАТИ ОНЛАЙН за посиланням http://nmiu.kontramarka.ua/widget/excursion/206/

Шпилясті кобзарі. Весняний концерт у Музеї Шевченка

Музей Шевченка

4 березня, 18.00

У музеї з 20 лютого діє виставка “(Р)еволюція міфу: трансформація кобзарства у ХІХ – ХХІ ст.”, тому перед тим, як насолодитися грою гурту, можна долучитися і до історії. Запальні ритми, класичні пісні та сучасні варіації – саме те, що необхідно у цю сніжну весну.

One thought on “В музей на Weekend: Гід музейними подіями 3-4 березня 2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *