В музей на Weekend: Гід музейними подіями 17-18 березня 2018

Редакція Сedra підготувала для вас черговий гід музейними подіями цих вихідних. Особливо хотілося б звернути увагу на “День Святого Патрика у Музеї Рильського”, нас прес-реліз дуже зацікавив. Насправді хороший приклад, коли музей не має жодного відношення до свята, але завдяки фантазії та творчому підходу робить вдалу програму. Якщо відвідаєте – поділіться враженнями!

Презентація гри – стратегії «Незалежність 1917-1921»

Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського

Коли: 17.03 о 14:00

Якщо ви з тих, хто полюбляє настільні ігри, але вже награлися в монополію, вам варто відвідати цю презентацію. «Незалежність 1917-1921» – настільна гра-стратегія, розроблена на основі подій Української революції 1917 -1921 роки. Для створення гри було залучено велику кількість архівних матеріалів Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г. С. Пшеничного. Це оригінальні фото того часу, карти, замальовки.

Вартість: вхід вільний

День Святого Патрика в музеї Рильського

Музей Максима Рильського

Коли: 17.03 о 14:30

На Вас чекає – зелений Ерін – у Голосіївському парку! Справжня ірландська музика, кельтські танці! Читання віршів і перекладів з англійської та ірландсько-ґельської. Розмови про поезію і не тільки. Українсько-ірландська гостинність!
Ви дізнаєтесь:
– Чим подібна українська культура до ірландської?
– Які видатні ірландці створили світову літературу?

Вартість: за ціною вхідного квитка

Булгаковські збіговиська

Літературно-меморіальний музей Михайла Булгакова

Коли: 17.03 о 17.00

Музей Булгакова запрошує дітей та батьків на зустріч з українською дитячою письменницею Валентиною Вздульською!

«Щоб я погодилася з’їсти суп, коли була малою, мама мусила розповідати казку. Найулюбленішою була «Принцеса на горошині», – згадує пані Валентина. – Щоразу рідним доводилося вигадувати нове й нове продовження цієї казки й навіть малювати ілюстрації. Гадаю, я натренувала у своїй родині добрих казкарів».
Дівчинка виросла, сама стала казкаркою і написала чимало захоплюючих книжок. Серед них – «Горобине Різдво», «Вертихвіст», «Подорож листа», «Плутон» та інші.
Твори Валентини Вздульської включено до програми з літературного читання для молодших класів.

У програмі зустрічі – цікаве спілкування, відповіді на усі запитання, автограф-сесія, а ще – чаювання з бубликами й пундиками та екскурсія музеєм.

Вартість:  для дітей – 30 грн., для дорослих – 50 грн.

Реєстрація: у коментарях події в фейсбуці

Малярство для дітей в Музеї Івана Гончара

НЦНК «Музей Івана Гончара»

Коли: 18.03 о 12.00

Музей Гончара запрошує діток 8-10 років на майстер клас із малярства разом з Тетяною Федосенко. Юні художники познайомлятся з живописом Марії Нелеп, дізнаються багато цікавого про мистецтво та намалюють власні шедеври.

Вартість: 80 грн.
Реєстрація: https://goo.gl/qN5JnJ

Екскурсія вихідного дня: Історія грошей в Україні

Національний музей історії України

Коли: 18.03 о 14.00

Екскурсія  присвячена багатій нумізматичній експозиції музею, що охоплює всі етапи, особливості та аспекти грошового обігу на території сучасної України від часів винайдення людством перших монет до сьогодення. Екскурсію проводить кандидат історичних наук, провідний науковий співробітник сектору нумізматики музею – Андрій Бойко-Гагарін.

Вартість: 20 грн + вхідний квиток до музею (50 грн – повний, 30 грн – для школярів/студентів/пенсіонерів).

 

Гід підготувала Семенова Аліса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *