5 причин прийти на DZ’OB

Резиденти Дніпра – DZ’OB не новачки у музичній сфері. На сьогодні хлопці та дівчата мають у своєму арсеналі два міні альбоми –  однойменний  DZ’OB (2016) і Basement Suite (2017), всеукраїнські гастролі за спиною і невелику, але віддану армію палких прихильників. Редакція Cedra запрошує і вас познайомитись з гуртом,  і перейнятись космічним духом DZ’OB у Music Space MK.

Причина №1:

Дізнатись, що таке гобой

А ще, дізнатись чим кларнет відрізняється від фагота, а скрипка від альта. Електроніка та віолончель гармонійно доповнюють цей камерний оркестр і разом зі звукорежисером всі вони складаються у єдиний музичний організм, який пульсує із танцювальним ритмом, і по судинам якого течуть класичні гармонії. Електроніка плюс класичні інструменти – така суміш вже далеко не «димна», а досить мейнстрімна, щоправда, в Україні DZ’OB з впевненістю можна назвати хедлайнерами жанру.

Причина №2

Взяти  DZOB живими

Є музика, яка аж ніяк не підходить для навушників. Не те, щоб DZ’OB не можна було слухати на плеєрі, але, як і будь-яких інструменталістів, краще брати їх живяком. Щоправда, постійні відвідувачі музичного простору МК зможуть зрозуміти редакцію, якщо ми скажемо, що зі звуком там не завжди все гаразд (як це було із «зашкваром» у Юлінози), проте цього разу музиканти гратимуть із власним звукорежисером, тож всі технічні особливості будуть враховані. І що також важливо, на цей раз любителям порухатись музика припаде до душі.

Причина №3

Отримати новий досвід 

Секвенсор, перкусія, арпеджіатор, синкопа, форшлаг – не важливо, чи ви вживаєте ці слова повсякденно, чи подумали, що це частини двигуна космічного літака. Вам однаково цікаво буде відчути поєднання електронної танцювальної та академічної музичних традицій. DZ’OB поєднує у своїй творчості техно та дабстеп з авангардною академічною музикою.  Редакція не обіцяє, що ви підете з концерту адептами цього напрямку, але те, що кожен зможе знайти в ньому щось для себе – безсумнівно.

Причина №4

Провести приємний вечір у затишному МК

Редакція неодноразово відвідувала концерти у Музичному просторі Майстер Клас, і щоразу приємно відзначала затишність приміщення, приємність і непомітність персоналу, та вихованість публіки. Ми не віримо у збіги, тому вважаємо, що це місце притягує інтелігентів та шукачів нових музичних емоцій.

Причина №5

Побачити від чого шаленіють музичні критики 

KarabasLive, LiRoom, Muzmapa визнали Basement Suite кращим міні-альбомом України в 2017-ому році, і взагалі критики його не обійшли. Цей реліз відрізняється від попередньої платівки оригінальними музичними текстами – якщо раніше музиканти звертались до класичних аналогій, таких собі крос-оверів  класики і електроніки, то тепер продукують виключно унікальний дзьобів контент. Менш складними технічно твори не стали, навіть навпаки, виникає враження, що DZ’OB у свіжому альбомі намагається переплюнути попередній. Наша редакція вважає, що поки що їм це цілком вдається, тож ми в очікуванні нових сміливих експериментів і, звісно, чудового концерту. Про те, як все пройшло, читайте у наступних публікаціях Cedra. А ще краще – сходіть, і оцініть DZ’OB самі.

Де: Дім Майстер Клас

Коли:  24/03/2018 

О котрій: 19.00

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *