В музей на Weekend: Гід музейними подіями 31 березня – 1 квітня 2018

На цих вихідних редакція пропонує відпочити на Великодньому ярмарку народного мистецтва у Музеї Гончара, завтати до фондів Музею українського народного мистецтва, дізнатися більше про наш герб у Музеї Грушевського та відвідати презентацію про  українських жінок у Мистецькому Арсеналі

Екскурсія до закритих фондів «Завітайте до музейної скарбниці»

 Національний музей українського народного декоративного мистецтва

Коли: 31 березня о 13.00

Не проґавте можливість побачити унікальні експонати закритих фондів художнього дерева, металу та кістки. Традиційно, під час зустрічі науковий співробітник-зберігач колекції розповість про особливості збереження пам’яток у фондосховищі, порядок взяття на державний облік музейних предметів, шляхи надходження їх до колекції тощо. Кількість учасників обмежена до 7 осіб!

Вартість: 100 грн

Реєстрація обов’язкова: за телефонами (044) 280-36-93, (068) 778-02-70, (066) 675-72-68

Презентація порадника “Фарбування писанки. Природні барви”

НЦНК «Музей Івана Гончара»

Коли: 31 березня о 14.00

31 березня-1 квітня 2018 року з 11:00 до 19:00 у Музеї Гончара буде проходити Великодній ярмарок народного мистецтва. Для Вас підготували велику кількість різноманітних заходів і цікавинок. Ми ж радимо обов’язково відвідати презентацію книги – порадника “Фарбування писанки. Природні барви”. ЇЇ автор – Ірини Михалевич дослідниця-писанкарка. Книгу можна придбати на місці.

Вхід на ярмарок – 10 грн.

Лекція: Як і чому Тризуб став гербом України 100 років тому

Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського

Коли: 31 березня о 15. 00

Вам колись було цікаво чому саме тризуб став державним гербом України? В школі нам багато говорили, що він означає, але ніколи не розповідали як його вибрали… Тож в Вас є чудова можливісти відвідати лекцію і дізнатися багато цікавого. Наприклад, які ще історичні символи претендували на роль національного й державного 100 років тому? І чому “перемогу здобув” саме Тризуб? Про все це Вам розповість Богдан Завітій, заступник головного редактора РОДОВІД, керівник видавничого проекту зі створення альбому-монографії “Наш герб”.

Вартість: за ціною квитка (25 грн. — звичайний, 10 грн. — пільговий).

Презентація «Сила дівчат: маленькі історії великих вчинків”

Коли: 31 березня о 17.00

Мистецький арсенал. ЛітЛаб запрошує на презентацію першого в Україні видання про знаних українських жінок «Сила дівчат: маленькі історії великих вчинків» 31 березня о 17:00 у Мистецькому Арсеналі за участі авторів Kateryna BabkinaМарк Ливин та героїнь книжки.
«Сила дівчат: маленькі історії великих вчинків» – це перша збірка історій для дітей та підлітків про українських жінок. Захоплюємося не завжди простими життями та не завжди справедливо оціненими досягненнями українських жінок та дівчат усіх часів, їхнім професіоналізмом, вірністю своєму покликанню, працею на користь усього людства. 

Вартість: Повний квиток – 60 грн. Пільговий квиток – 30 грн. Сімейний квиток – 130 грн.

Гід підготувала: Аліса Семенова

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *