В музей на Weekend: Гід музейними подіями 7 квітня 2018

Більшість музеїв на цих вихідних, як і вся Україна, готуються до Великодня. Але деякі все ж вирішили провести тематичні заходи напередодні. Редакція Cedra зібрала для Вас найцікавіші з них.

Великодній квест для всієї родини

Національний заповідник «Софія Київська»

Коли: 7 квітня о 12:00

Напередодні Великодня у Національному заповіднику “Софія Київська” проведуть святковий квест для дітей та дорослих. Переможцям пощастить відшукати маленьку писанку на подвір’ї заповідника ( а це майже 5 гектарів!). Свою знахідку можна обміняти на смачну паску, виготовлену за стародавнім рецептом київських митрополитів.
До традиційної дитячої гри з пошуку великодніх яєць ми додали завдань, для вирішення яких знадобиться не тільки спритність, а й гострий розум. Учасники дізнаються про символіку писанки та великоднього кошика, пройдуть маршрутом, повним неочікуваних відкриттів, побачать, що буде, якщо поєднати 15 тисяч писанок разом… У вартість квесту входить також Майстер-клас авторської писанки у техніці аплікація з соломи.

Вартість: 70 грн.

Реєстрація обов’язкова: за телефоном: (044) 279 22 56; (044) 278 76 62

Концерт «Нев’янучий цвіт» до свята Благовіщення

Музей історичних коштовностей України

Коли: 7 квітня о 14:00

Початок концерту в суботу, 7 квітня, о 15:00 за адресою: Музей історичних коштовностей України (філія НМІУ), вул. Лаврська, 9, корпус 12 (територія Києво-Печерської лаври). Вхід до Лаври через головну браму.

Додаткова інформація про концерт тут: https://nmiu.com.ua/anonsy-museum/672-na-blahovishchennia-7-kvitnia-vidbudetsia-kontsert-khorovoi-muzyky-nevianuchyi-tsvit-ansambliu-sviat-kolo-v-miku

Вартість: за ціною вхідного квитка до музею (50 грн, для школярів/студентів/пенсіонерів – 30 грн, для дітей до 7 років, учасників АТО та членів їх родин – безкоштовно).

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/1MexycVNDIdhKWx5C3IAhGb-EFfCloTY9Pp6WSfhgG6M/edit або за телефоном (044) 280 13 96.

Екскурсія вихідного дня: Дивосвіт Трипілля

Національний Музей Історії України

Коли: 7 квітня 14:00

У суботу, 7 квітня, відбудеться екскурсія «Дивосвіт Трипілля». Вони заселяли величезні території, обробляли метал та виготовляли довершену кераміку, споруджували гігантські поселення. Проте, не лишили хоча б маленької згадки в писемній історії. Екскурсія «Дивосвіт Трипілля» – це захоплива мандрівка у часі, що розповість вам про появу, розвиток та занепад однієї з найбільш яскравих давніх цивілізацій на теренах України. Екскурсію проведе археолог Марина Стрельник, завідувач відділу найдавнішої історії України.

Вартість:  20 грн + вхідний квиток до музею (50 грн – повний, 30 грн – для школярів/студентів/пенсіонерів).

Додаткова інформація за телефоном (044) 278-48-64

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *