5 рекламних відео українських музеїв

Ми вже розповідали про рекламні ролики світових музеїв, настала черга українських. У наших музеїв зазвичай немає не те що фінансування на рекламу та відео але і PR-відділу. Тому, якщо ви вирішете критикувати, пам’ятайте: скоріш за все актори – це музейні співробітники, як і режисер, сценарист, оператор і далі за списком.

Рівненський обласний краєзнавчий музей

Це кліп про музей, що став промороликом. Автор слів та продюсер – директор закладу Олександр Булига. Дуже приємна та душевна робота. Так, відео звісно не схоже на сучасні музичні відео. Але треба віддати належне: задіяна ціла знімальна команда, сценарій прописано, музей дійсно викликає інтерес.

Композитор Сергій Зінчук, аранжувальник Ярослав Шевчук, оператор-постановник Дмитро Максимчук, Виконавці пісні та головних ролей – Ніна Ніколаєва та Станіслав Лозовський, який є і режисером-постановником. Автор сценарію, співпродюсер та режисер Віктор Булига. 2015 рік

Музей Михайла Грушевського

Тизер до проеку “Під наглядом”. 18 травня 2017 року співробітниками було створено інсталяцію, що ілюструвала період життя Михайла Грушевського після повернення з еміграції. Згідно задуму, дослідники зачитують витримки (доноси) зі справи-формуляру на Грушевського.

Герої – співробітники музею та волонтери. Відео підготовано за підтримкою MIR&CO PRODUCTION.

Національний музей історії України

Відео у 2017 році зняв дитячий продюсерський центр Babyphotostar. Діти грають ролі співробітників музею. А головна ідея – “музей відновлюється” – в принципі, простежується. Дуже мила робота.

Музей Івана Гончара

Назва відео відповідає змісту. Просто екскурсія музеєм у 2017 році. Опублікована на ютюб-каналі аналітичної служби новин – АСН Украина.

Мистецький Арсенал

Відео до виставки грудня – січня 2017 -2018. Прекрасне просте рішення для рекламного ролика. Короткі тексти та фото виглядають живо та інформативно. Подібні тизери можна побачити і у світових музеях. Відео підготовано за участі відділу зв’язків із громадськістю.

 

One thought on “5 рекламних відео українських музеїв

  1. Декілька слів про шорт-мюзикл”Люблю музей”, про який мова йде першою у матеріалі. Справді це відео стало справжнім промороликом Рівненського обласного краєзнавчого музею, відео, яке створено рівнянами з великою любов’ю. Дивно прочитати невеличку іронію про те, що ця робота не схожа на інші українські віде, саме цьому й її сила, саме тому мабуть ця робота й припала до душі людям у багатьох точках світу, адже представляла та рекламувала місто Рівне й Україну на наступних міжнародних кінофестивалях: New York City Independent Film Festival (США), Grand IndieWise Convention (США), 12 Months Film Festival (Румунія), Ozark Shorts (США), Phoenix Film Festival Melbourne (Австралія), China Womens Film Festival (Китай) , Golden Diana Awards (Австрія), Southeastern International Film Festival (Ірландія), Pervolia International Film Festival (Кіпр), Internet Short FILM Festival (США), BEST SECONDS Film Festival (Швейцарія). Також мюзикл був лауреатом українських кінофестів таких як Гогольфест (Київ), Зоряне містечко (Бердичів), Вітрила пригод (Луцьк), Світло (Київ), Кіти (Маріуполь), Канівського МКФ (Канів).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *