В музей на Weekend: Slow Art Day у київських музеях 2018

Цього разу ми підготували спеціалізований гід, адже ці музейні вихідні – особливі. Вперше в Україні відзначатимемо Slow art day, або День неспішного мистецтва.  Знайдіть час зупинитися та роздивитися світові та українські шедеври детальніше. Можна навіть влаштувати квест та завітати до декількох музеїв міста. Але головна умова – не поспішати.

Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського

Подія у Facebook

Музей Грушевського пропонує насолодитися перлиною своєї колекції – Портретом Катерини Грушевської пензля відомого українського художника Івана Труша. Своїми враженнями Ви можете поділитися зі співробітником, який зустріне Вас в експозиції, а також у соціальних мережах з хештегами
#SlowArtDay та #hrushevskyhouseSlowArtDay

Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків

Подія у Facebook

Музей Ханенків організує невелику групу, що зможе взяти участь у Slow Art Day разом з екскурсоводом Анфісою Дорошенко та поділитися своїми спостереженнями з іншими учасниками під час обговорення в неформальній обстановці. В соціальних мережах враженнями можна поділитись за хештегами #SlowArtDay та #KhanenkoMuseumSlowArtDay

Реєстрація: в адміністраторів музею за телефоном: (044)235-32-90 у робочий час музею (ср-нд, 10:30-17:00).

Національний художній музей України

Подія у Facebook

Художній музей пропонує оглянути 5 робіт які обрали користувачі мережі facebook. Це Міський пейзаж (Абрам Маневич), Карусель (Давид Бурлюк),  Праля (Олександр Мурашко), Автопортрет з сином (Алла Горська), Тату, шолом тисне (Олександр Гнилицький). Своїми враженням можете поділитися з співробітниками музею.

Вхід на акцію безкоштовний за умови попередньої реєстрації:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe9c2F9O5auVu85IVHyh0NGtg7kYCdCKFZ3SlQ4kQeDMkqmLw/viewform?c=0&w=1

Національний музей “Меморіал жертв Голодомору”

Подія у Facebook

Всі, хто прийде до музею, зможуть без поспіху розглянути п’ять робіт художника – плакатиста Валерія Вітра, присвячені темі пам`яті про Голодомор. І, звичайно, зможуть обговорити свої враження зі співробітниками музею.

Національний музей Тараса Шевченка

Подія у Facebook

Тут вам пропонують оглянути одну, напевно найвідомішу картину Тараса Шевченка – “Катерину”. Особливістю  акції Музею Шевченка є те, що в експозиції на Вас не буде чекати співробітник. Натомість,  для вас підготували аудіозапис з розповіддю Шевченка про цю картину, інформацію про контекст мистецький та історичний і, головне – тишу – поле для роздумів і споглядання.

Нацiональний музей «Київська картинна галерея»

Подія у Facebook

Своїми враженнями і відкриттями ви зможете поділитися із музейним співробітником, який зустріне вас у експозиційній залі, або у соціальних мережах. Використовуйте хештег #SlowArtDay, #kyivartgallerySlowArtDay #неспішнемистецтво, #неспішно.

Вхід на час проведення акції з 12:00 до 13:00 безкоштовний, за умови попередньої реєстрації за формою або за телефоном 234-62-18.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdTyhHVXhBzIGcDA2C1VGo1bTR68I9f1hOYo_70c7nw_1lhmA/viewform?usp=sf_link

Національний музей історії України

Подія у Facebook

В музеї Історії України пропонують оглянути високохудожній витвір швейцарських майстрів – музична скриня фірми Troll&Baker – розповість про досягнення столітніх традицій женевського годинникарства та розвиток механіки позаминулого століття.

Для учасників акції 14 квітня вхід до музею у визначені години є безкоштовним за умови попередньої реєстрації ОНЛАЙН: https://docs.google.com/forms/d/15tsYd2VDMmYCN0Rz3cbW1t__bFDHSm4hnhCN8VzZFXU/edit

Український центр народної культури “Музей Івана Гончара”

Протягом однієї години (з 12:00 до 13:00) пропонують ретельно оглянути обрані експонати. А після – поділитися своїми думками, враженнями та долучитись до творчого обговорення. Найголовніша умова – відкритість до твору мистецтва, який споглядаємо.

Подія у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *