В музей на Weekend: Гід музейними подіями 21 – 22 квітня 2018

У ці сонячні квітневі вихідні пропонуємо дізнатися про те, як відзначали Великдень наприкінці ХІХ ст., чи необхідно дивитися кіно, коли навчаєтеся, у що традиційно вбиралися на Волині та багато іншого.

Великодні Грушевських. Культурний декрет

Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського

Коли: 21 квітня о 11.00

У  суботу, 21 квітня, у Музеї Грушевського будуть говорити про те як святкували Великдень наприкінці ХІХ  – на початку XX століття. Відчуйте атмосферу Великодніх приготувань та святкувань в родині Грушевських. Дізнайтеся, які святкові страви вони готували і як вітали один одного в різні роки.

Реєстрація обов’язкова:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfb9wFFgpY790n8TGtPyRtTuLZ3x7CX3pLDIffUXF6t8dg4YA/viewform?usp=sf_link

Вартість – 40 грн. з дорослого

Кіно в освіті

Педагогічний музей України

Коли: 21 квітня о 11:00

Педагогічний музей запрошує на інтерактивну лекцію та педагогічну консультацію «Кіно в освіті». Тут ви дізнаєтеся про вплив мультфільмів та художніх і документальних фільмів на формування особистості дошкільника і школяра тощо.

Вхід вільний за умови реєстрації за формою https://goo.gl/yoyzN4

Лекція з історії народного вбрання Волині

Український центр народної культури “Музей Івана Гончара”

Коли: 21 квітня о 13:00

Вам пропонують відвідати лекцію Олександри Сторчай (старший науковий співробітник) присвячену традиційному одягу  етнографічного регіону Волинь. На Вас чекає демонстрація процесу одягання традиційного вбрання, що буде супроводжуватися цікавими фактами з джерел та “з поля”.

Вартість:  50 грн.
Реєстрація: за посиланням –
https://goo.gl/zqpzKQ

Щоденник планети Земля

Національний науково-природничий музей НАН України

Коли: 21 квітня о 15:00

За жодних умов не читайте цей щоденник! Адже це може призвести до пізнавального та веселого проводження часу. Ми дізнаємось як виникла наша планета, як на ній зародилось життя, якими були перші організми, що вони робили та який слід лишили в історії Землі. Ви побуваєте в пустельному світі архейської ери, будете в епіцентрі кембрійського вибуху, поспостерігаєте за різноманіттям форм живого у первісному світі! Проаналізуємо причини вимирань та сучасні загрози для найблакитнішої планети у сонячній системі. Добре вивчивши теорію, ми перейдемо до практики. квест-екскурсії, що проведе Вас довгим шляхом – понад 4 мільярди років. Під час неї Ви виконаєте пакет завдань та отримаєте заслужений подарунок з далекого минулого.


Вартість: для дітей (45 грн вхідний квиток до музею (слід придбати у касі музею) + 105 грн вартість демонстрації (оплачуєте на місці проведення заходу на 4 поверсі) = 150 грн;
для дорослих (70 грн вхідний квиток до музею (слід придбати у касі музею) + 80 грн вартість демонстрації (оплачуєте на місці проведення заходу на 4 поверсі) = 150 грн.
Увага: якщо у заході бере участь лише Ваша дитина й Ви не хочете її відпускати саму на 4 поверх – то Ви можете:
1) відвести її самостійно, сплативши для себе вхідний квиток до музею;
2) передати нам її з рук в руки за 5 хвилин до початку заходу.
Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/1z5_XH0Brr3ezYZgBUpLdtwwvzI6_d2R1ND6nRm6ioRU/edit

Екскурсія: Історія грошей в Україні

Національний Музей Історії України

Учасники екскурсії зможуть побачити гроші, що колись тримали в руках ольвіополіти та козаки, імператори та королі; відчути енергетику скарбів, милуватись прикрасами з монет, поринути в захопливий світ старовинних грошей. Екскурсію проводить кандидат історичних наук, провідний науковий співробітник сектору нумізматики музею – АНДРІЙ БОЙКО-ГАГАРІН.

Вартість: 20 грн + вхідний квиток до музею (50 грн – повний, 30 грн – для школярів / студентів / пенсіонерів).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *