В музей на Weekend: Гід музейними подіями 28 — 29 квітня 2018

Традиційний гід від редакціїї Cedra. Для Вас ми зібрали найрізноманітніші музейні події цих вихідних.

Майстер-клас з китайського живопису у музеї Ханенків

Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків

Коли: 28 квітня о 14:00

В процесі майстер-класу учні осягають традиційні правила і технічні прийоми: володіння пензлем, використання ліній різної ширини і довжини, насиченість ліній, суху і вологу кисті, знання властивостей паперу і туші, гармонійне поєднання відтінків кольорів – це цікавий і творчий процес, який подарує вам масу нових відчуттів…Також ви поринете в таїнство Піднебесної, ознайомитеся з її культурою, символікою, основними естетичними та філософськими поглядами. По завершенні майстер-класу намалюєте власну монохромну композицію з півоніями.

Вартість: 60 грн
Реєстрація: (044) 288-14-50 (з середи по неділю з 10:30 до 17:00).

Лекція: Останнє засідання Центральної Ради: злет чи падіння?

Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського

Коли: 28 квітня о 15:00

29 квітня 1918 року увійшло в історію України як останній день засідання Центральної Ради. А чи дійсно це було останнє засідання? І про що йшлося на нічному зібранні 30 квітня? І що породило найпопулярніший міф про Михайла Грушевського? І чим був той останній день для подальшої історії України та сьогодення: крахом чи тріумфом?
Головним джерелом бесіди стане однойменний унікальний твір невідомого досі художника, в якому вдивовиж сплелись воєдино і перебіг подій, і драматизм останніх днів українського парламенту. Лектор – Світлана Михайлівна Панькова

Вартість: 25 грн. — дорослий, 10 грн. — пільговий.

Презентація видань «Повернутися з війни» та «Моноліт». 

Національний музей історії України у Другій світовій війні

Коли: 28 квітня о 12:00

У головній експозиції музею відбудеться презентація авторських видань спеціального кореспондента Телевізійної служби новин каналу «1+1» Наталі Нагорної «Повернутися з війни» та художника, письменника й режисера документального кіно Валерія Пузіка «Моноліт». У програмі:
11.00 — знайомство з музейним виставковим проектом «Український Схід»;
11.30 — майстер-клас від Наталі Нагорної. Гості зможуть разом із авторкою помалювати такою самою крейдою, як малювала вона для книжки;
12.00 — презентація авторських видань.
Ці та інші книжки видавництва «ДІПА» можна буде придбати під час проведення заходу.

Інтерактивна лекція “Здорова їжа – шкідлива їжа”

Національний науково-природничий музей НАН України

Коли: 29 квітня о 14:30

Коли дієтологи, популярні сторінки у соціальних мережах, ведучі кулінарних шоу та наші бабусі не можуть дійти згоди в питанні здорового харчування – на допомогу приходять суворі факти науки. Ми познайомимо Вас з реальними дослідженням шкідливості та корисності продуктів харчування, навчимо фільтрувати інформацію у вирі реклами та некомпетентності й, можливо, трішки зламаємо навіяні медіа стереотипи. Дізнаємось чому не варто боятися продуктів біотехнології, чому “органічні” продукти становлять небезпеку для нашої планети, як речовини промарковані літерою Е рятують людям життя, скільки треба їсти чорниць, щоб покращити зір, який цукор корисніший, чи можна споживати цукрозамінники, які з суперфудів покращать Ваш раціон, а які лише спустошать гаманець. Будемо куштувати кіноа та готувати харсову добавку Е140 зі шпинату. Здійснимо ряд хімічних, ботанічних та кулінарних експериментів, перевіримо якість традиційних продуктів нашого столу й весело проведемо час.
Вартість:  для дітей (45 грн вхідний квиток до музею (слід придбати у касі музею) + 105 грн вартість демонстрації (оплачуєте на місці проведення заходу на 4 поверсі) = 150 грн;
для дорослих (70 грн вхідний квиток до музею (слід придбати у касі музею) + 80 грн вартість демонстрації (оплачуєте на місці проведення заходу на 4 поверсі) = 150 грн.
Увага: якщо у заході бере участь лише Ваша дитина й Ви не хочете її відпускати саму на 4 поверх – то Ви можете:
1) відвести її самостійно, сплативши для себе вхідний квиток до музею;
2) передати нам її з рук в руки за 5 хвилин до початку заходу.
Довідки за телефоном: 0636164956
Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/1zk8SJ0IIKdgofdTAiycT8YTfDceFM_MfEcPZlTG1uxA/edit

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *