В музей на Weekend: Всесвітній день музеїв – 2018

З 1977 року започатковано Всесвітній день музеїв. З того часу все більше і ільше музеїв долучається до цієї акції. Не залишилися осторнь і українські музеї.

Благодійний вечір: “По світу: З подорожніх вражень”

Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського

Коли: 18 травня о 19:00

Кожного разу, повертаючись з подорожі по світу, наситившись спогляданням пам’яток історії та культури, новими знайомствами, традиційною кухнею, нас переповнює бажання виплеснути свої емоції, розділити насолоду від мандрів з рідними й друзями. Такі ж почуття переживали й наші герої. Музей Грушевського запрошує послухати цікаві історії від Travel-блогерів кінця XIX початку XX. Це Михайло Грушевський, Соломія Крушельницька, Іван Франко, Микола Лисенко та Леся Українка. Привернути увагу до спогадів, що пережили час і стали перлинами літератури, нам допоможуть сучасні українські культурні та громадські діячі. На Вас чекає безліч музичних варіацій, покликаних побудувати місток між подіями, що вже стали історією, та сьогоденням у виконанні струнного квартету QuadArt.

Мінімальний благодійний внесок становить 100 грн.

Музейна ніч традиційного танцю

Музей Івана Гончара

Коли: 19 травня з 22.00

Це спроба відновити традиційну танцювальну забаву, де всі учасники – одна велика родина. Під час забави можна буде і повчитися, і себе показати. Простір гармонії музики і руху допомагатимуть творити інструментальні капели:
Pálházi Bence band (Угорщина), US Orchestra (Київ), Космацька капела (Космач, Івано-Франківська область), Орелі (Київ), Надобридень (Київ), Буття (Київ), Баламути (Київ) , US Orcherstra (Київ). Окрім танців програмою передбачена музика для слухання, а також цікаві творчі несподіванки.

Вхідний квиток – 150 грн. 

Коли картини заговорять

Національний художній музей України

Коли: з 18 травня

Видання 23-59.com.ua спільно з Національним художнім музеєм України презентують масштабний проект «Коли картини заговорять» — перший аудігогід найбільш знаковими роботами українських художників, озвучений голосами відомих артистів, музикантів, теле- та радіоведучих, спортсменів та дизайнерів.

День музеїв-2018 “Музей у мережі”

Національний музей Тараса Шевченка

Коли: 19 травня з 10:00 до 21:00

9 травня запрошуємо відсвяткувати Міжнародний День музеїв разом із нами!

Весь день в атріумі музею можна буде оглянути інтерактивну виставку від GoogleКиїв VRажає.
А в експозиції протягом усього дня – пройти квест #Шева_today, який поєднує експонати 19 століття та їхні сучасні відповідники. Переможці квесту візьмуть участь у розіграші призів.
Також у дворику музею відвідувачі зможуть пошукати свої фото з соціальних мереж на виставці-фотосушці.

12:00 – екскурсія виставкою Дворянські родини і Тарас Шевченко
13:00 – онлайн-трансляція екскурсії “Усе про Ше” на сторінці музею в фейсбук та інстаграм
15:00 – онлайн-трансляція екскурсії виставкою Дворянські родини і Тарас Шевченко на сторінці музею в фейсбук та інстаграм
17:00 – екскурсія для блогерів “Музейні нутрощі” (за реєстрацією)
19:00 – вільний мікрофон поезії

Вхід вільний до музею і 18 і 19 травня!

Нацiональний музей «Київська картинна галерея»

Кожен з відвідувачів зможе обрати собі захід за власними уподобаннями та відвідати його також безкоштовно.

Програма:
11:00 __ зранку відбудеться екскурсія унікальними монографічними зібраннями творів І. Айвазовського, М. Ге, І. Шишкіна, М. Врубеля та ін.
12:30 __ насолоджуємося історією мистецтва на оглядовій екскурсії, де ви зможете побачити найкращі твори з колекції музею.
14:00 __ дітей (10 – 12 років), що люблять цікавинки, ми запрошуємо на квест «Я і Мистецтво».В кожному залі на юних дослідників чекають головоломки від Привида музею, вирішуючи які вони дізнаються більше про експонати.
15:00 __ лекція для дітей (8-10 років) «Казковий світ Віктора Васнєцова». Ми розповімо дітям про дивовижний світ давніх казок, а також покажемо візуальні образи найпопулярніших героїв, що створив відомий художник Віктор Васнєцов. Міжнародний день музеїв музей чекає вас у своїх залах абсолютно безкоштовно! Святково-музейний настрій гарантовано, чекаємо на вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *