В музей на Weekend: Гід музейними подіями 26 — 27 травня 2018

Редакція Cedra зібрала для Вас найцікавіші музейні заходи на останні весняні вихідні

Екскурсія-прогулянка: «Романтичні “побачення” з Грушевським»

Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського

Коли: 26 травня о 15:00

Гадаєте, що Михайло Грушевський усе життя не «вилазив» з бібліотек, архівів, лекцій чи засідань наукових товариств, а молодечі розваги та дівочі серця були йому зовсім байдужі? Тоді Вам неодмінно варто прийти на «побачення» з іншим Грушевським: не істориком чи політиком, а звичайним симпатичним молодим хлопцем, на долю якого випало пережити глибокі, романтичні почуття!
На екскурсії Ви дізнаєтесь цікавинки про студентський побут, відпочинок, дружні та романтичні взаємини Михайла, а також, чим були пам’ятні для нього стежки університетського ботанічного саду.

Вартість: 60 грн
Реєстрація:(044) 288 28 82 або у коментарях у події на фейсбуці

 

 

Кураторська екскурсія Катерини Філюк

Національний художній музей України

Коли: 26 травня о 16:00

Чому Юрій Єгоров став учителем для класиків одеського живопису? Які філософські категорії ховаються за простими сюжетами робіт художника? Чому біографія Єгорова важлива для розуміння його творчості? На ці та інші питання відповість Катерина Філюк, кураторка виставки «Юрій Єгоров. На яскравому сонці».
Під час екскурсії ви дізнаєтесь найцікавіші факти про творчий метод Юрія Єгорова, а також, про процес створення виставки: дослідження, архівування та каталогізацію спадщини мистця.

Вартість: 70 грн (пільгова 30).
Реєстрація: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdAGz1FO8b5GUNBL…/viewform…

Ніч у музеї М.Заньковецької “Світло і тіні театру”

Музей Марії Заньковецької

Коли: 26 травня о 18.00

У рамках Міжнародного дня Музеїв!
Запрошуємо на Ніч у Музеї М.Заньковецької «Світло і тіні Театру»

Відчуй # ЕНЕРГІЮ ОБРАЗУ #

Під час дійства перед очима глядачів будуть розіграні сцени з вистав українського і світового театру. У одній з представлених сцен більше ніж 100 років тому виступала славетна драматична актриса Марія Заньковецька.

Що це за сценічна вистава з присмаком сюрреалізму? Ви дізнаєтесь тільки, якщо станете учасником Ночі в Музеї.

Дійові особи заходу «Світло і тіні Театру» – наукові співробітники музею і молоді актори Київської театральної школи під керівництвом Анатолія Суханова.

Екскурсія «Вічне питання Гамлета та відповідь Христа»

Музей історичних коштовностей України

Коли: 27 травня о 14.00

Музей історичних коштовностей України пропонує ознайомитися з експонатами, які свідчать про утаємничені пошуки людством відповідей на вічні питання: бути чи не бути? що чекає нас по смерті – кінець існування чи переродження, реінкарнація чи вічне життя? Завдяки авторській екскурсії відвідувачі зможуть дізнатися про особливості світоглядних пошуків різних язичницьких народів давнини: скіфів, сарматів, тюркських кочовиків, слов’ян, та відкрити для себе особливості християнського сприйняття загадки життя та відповідь Христа на ці вічні питання.

Вартість: 75 грн.
Реєстрація:https://docs.google.com/forms/d/1sav-Rbcp4KqwhfZQ2my7_mpmHrDt8zZtwiidvLNOtMo/edit або за телефоном (044) 280 13 96.

Ярмарок народного мистецтва до Дня Києва

Національний центр народної культури “Музей Івана Гончара”

Коли: 26-27 травня

На подвір’ї музею традиційно вируватиме ярмарок народного мистецтва за участі митців з різних куточків країни. Вони представлять гончарні вироби, тканини та вишиті речі, взуття, традиційній одяг та прикраси, головні убори, килими, вироби з соломи, лози, дерева та інших природних матеріалів, дитячі іграшки, писанки, твори малярства – усе зроблене вправними руками та з щирою душею. Відвідувачі ярмарку зможуть не лише придбати високої якості мистецькі твори, а й навчитися давніх ремесел – виготовляти традиційні музичні інструменти, ткати на верстаті, гончарити, плести з соломи та лози, тощо.

Вхід вільний

Гід підготувала Аліса Семенова

 

One thought on “В музей на Weekend: Гід музейними подіями 26 — 27 травня 2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *