Хто допомагатиме реставрувати Шарівський палац на Харківщині?

Компанія BASF на своєму сайті повідомила про те, що y 2018 році вони починають втілювати проект реставрації вхідної групи Шарівського палацово-паркового комплексу, що розташований у Харківській області. За ідеєю гроші будуть надходити з продажів одного з товарів компанії Архітект™: з кожного літра 25 гривень буде йти на реставрацію.

«Глобальна мета BASF полягає не лише у відновленні одного архітектурного об’єкту. Ми сподіваємося привернути увагу українців та всього світу до проблеми збереження національно-культурного багатства,коментує Тіберіу Діма, керівник агробізнесу BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу. — Ми прагнемо надихнути українців доглядати за своїми врожайними ланами, родючими землями та історичною спадщиною, дбати про них і любити».

Реставрація об’єктів здійснюється у партнерстві з проектом «Знайдено в Україні» в рамках ініціативи «12 вартових». Автори проекту переконані, що початок реставрації такої історично-культурної пам’ятки — важливий крок до відродження туристичної культури України, розвитку відповідального ставлення до національної спадщини, як архітектурної, так і аграрної.

«За 4 роки ми проїхали Україною близько 250 тис. км, відвідали кожен старий замок, побували біля кожної зруйнованої фортеці. Самотні будівлі, нікому не потрібні та покинуті, стоять на останньому витку свого розвитку. У 2017 році ми ініціювали проект «12 вартових». Його мета – зберегти 12 українських замків, яким загрожує руйнування. Ми прагнемо відзначити цю проблему та залучити всі необхідні ресурси, щоб зупинити масштаб архітектурних втрат. Я дуже вдячна компанії BASF та передовим аграріям країни за теперішній та майбутній вклад кожного в реалізацію нашої спільної цілі», — коментує автор проекту «Знайдено в Україні» Лала Тарапакіна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *