4 вагомі причини потрапити на фестиваль альтернативного театру «ДУСТ²»

З 21 по 24 червня на Сцені 6 покажуть популярні вистави «Кицюня» від Дикого театру  і «Каліки» від театру Золоті ворота, львівські проекти «Весілля» і «Осінь на Плутоні», перформанси «Мапа ідентичності/ Мова ворожнечі» і «Тральфамадор».

  1. Вистави були відібрані українськими експертами з понад 50-ти заявок до показу в рамках шоу-кейсу міжнародної конференції IETMSatelliteMeetingв Києві

ДУСТ² – це спроба театральної вівісекції та дезінсекції

 2. Основною локацією професійної секції IETM Satellite Meeting буде Театральна лабораторія Мистецького арсеналу Upper Floor, локацією публічної арт-програми ДУСТ²  – Центр незалежного театру «Сцена 6» в Довженко-центрі

Ми вже встигли неодноразово поцінувати Сцену 6

 3. IETM – це одна з найбільших міжнародних мереж у сфері сучасного перформативного мистецтва, яка об’єднує понад 500 організацій та індивідуальних фахівців.

Мережа була заснована 1981 року як незалежна ініціатива для міжнародного професійного діалогу та обміну знаннями. IETM проводить свої зустрічі в різних європейських містах кілька разів на рік. Цьогоріч Satellite Meeting вперше відбудеться в Україні. Зустріч включатиме денну фахову програму (дискусії, лекції, презентації, нетворкінг) та вечірній мистецький шоукейс, програма якого сформованаз найкращих театральних і танцювальних постановок, створених у незалежному секторі країни що приймає.

4. Програма:

21.06 19:00 «Весілля»– львівська майстерня «Слово і Голос»

21.06 21:00 «Каліки»– театр «Золоті ворота»

22.06 19:00 «Мапа ідентичності / Мова ворожнечі»– Нетеатр Антона Романова

22.06 20:30 «Кицюня»– «Дикий театр»

23.06 18:30 «Осінь на Плутоні»– Сашко Брама і «Львівський театр Леся Курбаса»

23.06 20:30 Танцювальний перформанс «Тральфамадор» – RB&Co

Вартість абонементу на усі вистави – 650 грн, також можна придбати квитки на кожну подію окремо.

Більше про події:  facebook.com/scene6/

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *