В музей на Weekend: Гід музейними подіями 22 — 24 червня 2018

У цей вікенд чекаємо на дощи та прохолоду. Музеї, що до цього могли врятувати від спеки, тепер закриють від негоди. Пропонуємо поринути у світ мистецтва, побувати на дні народження професорської доньки, а також ще багато цікавих музейних подій

Відкриття виставки Icons \ Reductive Icons

Літературно-меморіальний музей Михайла Булгакова

Коли: 22 червня, 19.00

Наступна виставка міжнародного проекту лабораторних виставок KNO Lab. Space – ‘Icons \ Reductive Icons. Проект лабораторних виставок KNO Lab. space є серію експериментальних виставок, на яких буде представлено творчість міжнародних та українських художників, працюючих у напрямку безпредметного мистецтва. Виставка «ICON / Reductive Icons» передає ідею про те, що міфічний і містичний «Чорний квадрат» Казимира Малевича є джерелом того, чим стане сучасне мистецтво.

Відкриття виставки “І знову демократія?”

PinchukArtCentre

Коли: 23 червня, 12:00

Цю виставку можна розглядати як фантазію про те, якою могла би бути демократія, або на що вона ризикує перетворитись. Вона досліджує процес змін, і голосом художника пропонує ідеї та коментарі для дискусії, що лежить у основі майбутнього України, де у 2019 році курс країни визначать президентські та парламентські вибори.

Представлені художники: Франсіс Аліс, Аллора та Кальсаділья, Олафур Еліассон, Мауріціо Кателан, Зо Леонард, Гошка Макуга, Такаші Муракамі, Сондра Перрі, Паскаль Мартін Таю, Люк Тюйманс, Рейчел Уайтред та Деміен Хьорст.

Річкова креветка. Майстер-клас по китайському живопису

Музей української діаспори

Коли: 23 червня, 13:00

Протягом двох годин майстер-класу учасники створять на проклеєному рисовому папері композицію з креветкою – символом щастя, успіху та життєрадісності в Китаї. Визнаним майстром написання креветок в Піднебесній вважають художника Ці Байши. Він зображав не екзотичних морських креветок, а звичайних річкових, яких називають «креветками з довгими лапками». Саме їх і буде вчити писати Чи Шаотин.

На майстер-класі учасники навчаться володіти пензлем, виконувати лінії різної довжини та ширини, писати сухим та вологим пензлем, гармонійно поєднувати відтінки, а також дізнаються багато цікавого про культуру Китаю, його естетичні й філософські основи. По завершенню майстер-класу кожен матиме оформлену в паспорту завершену композицію «Річкова креветка».

Усі матеріали для участі входять у вартість. Реєстрація обов’язкова: (063) 659 81 93

Вартість: 350 грн.

Кавові історії з тістечками

Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського

Коли: 23 червня, 16.00

У День народження Катерини Грушевської можна буде послухати історію про найбільше кохання Михайла Грушевського — його улюбленицю, єдину донечку, яку в родині всі звали Кулюня, Кулюнця. Це розповідь про талановиту самобутню дослідницю. За філіжанкою ароматної кави розповідатимуть, які перші слова, складені татом на кубиках, прочитала маленька Професорівна в чотири рочки і як одночасно вчила французьку з Аріадною Драгомановою.

Вартість: 70 грн. Кількість місць обмежена!
Попередній запис за тел. 288-28-82,Літній сезон — на веранді.

Концерт для двох клавесинів у музеї

Музей Ханенків

Коли: 24 червня, 17.00

Вже традиційно історичний концерт у музеї. Цього разу слухатимемо “Музику на воді”. У програмі твори Генделя, Баха, Персела, Рамо, Боккеріні. Виконавці – лауреати міжнародних конкурсів Наталія Фоменко та Олена Жукова.

Вартість: 80 та 110 грн
Бронь квитків: (044) 235-32-90 у робочий час музею з середи по неділю з 10:30 до 17:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *