В музей на Weekend: Гід музейними подіями 28 – 29 липня 2018

Кінець місяця у музеях міста

Культурний декрет у Музеї Івана Гончара

НЦНК «Музей Івана Гончара»

Коли: 28 липня о 11.00

Ще один київський музей долучився до проекту спільноти  Київ дружній до батьків і малюків – Kyiv Baby/Parent Friendly Places Культурний Декрет – музейні зустрічі для батьків з малюками.

Цієї суботи в Музеї Івана Гончара батьки зможуть познайомитися із – виставкою традиційного українського чоловічого вбрання кінця ХІХ — середини ХХ століття «Чоловіча Nоша». Виставка покликаний ознайомити глядачів з особливостями, різноманітністю й естетикою чоловічого вбрання, а також крізь призму одягу, зміною його елементів або вигляду, відобразити життєве коло чоловіка. У музейному просторі представлено традиційну ношу хлопчиків і підлітків, парубків і наречених, зрілих чоловіків і чоловіків похилого віку, що доповнені речами побуту, а також давніми світлинами з мистецького історико-етнографічного альбому Івана Гончара «Україна та Українці».

Одна з головних “фішок” – традиційні та еко іграшки для розваг малечі

Кількість місць обмежена.

Вартість: 100 грн. з дорослого.
Обов’язкова попередня реєстрація – http://bit.ly/kulturnyy-dekret-cholovicha-nosha

Екскурсія просто неба «Від града Кия до міста Володимира»

Національний музей історії України

Коли: 28 липня о 16.00 

Запрошуємо киян та гостей міста вирушити на пізнавальну прогулянку історичним серцем столиці, де виник і звідки розрісся на обидва береги Дніпра кількамільйонний мегаполіс. Учасники прогулянки зможуть пригадати вже відоме для себе та дізнатися багато цікавинок про Київ, яким він був на початку свого існування.

Почнемо мандрівку зі Старокиївської гори, на якій нині розташовано наш музей, а колись височів град легендарного князя Кия. Навідаємося до язичницького капища, де наші предки приносили жертви своїм богам. Пройшовши крізь мури, потрапимо до міста Володимира, побуваємо на фундаментах першого кам’яного храму Русі – церкви Успіння Пресвятої Богородиці, та церкви Святого Василія – першого храму, збудованого князем Володимиром Святославичем. Оглянемо рештки Західного й Південного палаців київських князів. Відвідаємо місце усипальниці князів Мстиславичів та зазирнемо до міста Ярослава.

Вартість : 75 грн.

Квитки можна придбати в касі музею (щодня з 10:00 до 17:00) або ОНЛАЙН. Кількість місць обмежена, тому квитки необхідно викуповувати заздалегідь. Щоб придбати квиток у день заходу, його потрібно обов’язково забронювати за телефоном (044) 278 48 64.

Африканське арт-сафарі у НХМУ

Національний художній музей України

Коли: 29 липня о 14.00

Культурою народів Африки, і особливо африканськими масками, надихались Пабло Пікассо, Амадео Модільяні, Ернст Людвіг Кірхнер. Запрошуємо і вас на нашому творчому майстер-класі віднайти своє натхнення у геометрії і ритміці форм африканських масок і разом із кураторкою Kristina Petrivska створити власну унікальну керамічну маску-медальйон. Захід підходить як дорослим, так і дітям.

Вартість: 120 грн( пільговий 80 грн.).

Реєстрація за лінком:
https://goo.gl/w1eTW3

Рукописи горять. Імерсивне шоу

Літературно-меморіальний музей Михайла Булгакова


Коли: 29 липня о 19.30 та 21.00

Київський музей Булгакова завжди вмів дивувати. І зараз запрошує на гостину дослідити потаємні куточки будинку, де жив Михайло Булгаков з 1906 по 1919 рік, і який він описав у своєму першому романі “Біла гвардія”. Історія з безсмертних творів серед звуків, запахів і сновидінь Дому.

Вартість: 300 грн.
Придбати квитки онлайн можна після реєстрації
Кількість місць обмежена.
Вхід тільки по паролю, який вам повідомлять в листі.
Вік гостей 16+

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *