“Незрівнянний містер Мумія”, або виставка у Відні від Веса Андерсона та Юман Малуф

Половина нашої редакції почала активно збиратися у листопаді до Відня. Хоча ми передбачаємо там величезні черги до музеїв та відсутність авіаквитків та місць у готелях. 

Куратор Джаспер Шапр розповів про нову виставку  «Вес Андерсон та Юман Малуф : Шпіцмаус Мумія у саркофазі та інші скарби з Художньо-історичного музею” (“Wes Anderson and Juman Malouf: “Spitzmaus Mummy in a Coffin and Other Treasures from the Kunsthistorisches Museum”), що розпочнеться  6 листопада 2018 року у Kunsthitorisches Musuem Vienna.

Продовжуючи виставкові серії, що почалися з Ед Рушти (2012 р.) та Едмунда де Ваала (2016 р.), музей запросив відомого американського режисера Веса Андерсона та його партнерку Юман Малуфу, знамениту авторку  та дизайнерку костюмів, для організації виставки. Запрошення було простим, але незручним: переглянути  понад  чотири мільйони об’єктів, що відкриті для широко загалу, а також блукати лабіринтами фондосховищ у пошуках експонатів до душі.

На виставці будуть представлені експонати з чотирнадцяти колекцій музею: картини старих майстрів, єгипетські старожитності, грецькі та римські предмети,  колекція музичних інструментів, експонати з  Театрального музею; задіяні також , Кунсткамера, Імператорське казначейство, кабінет монет, Імператорська збройна палата, the Weltmuseum, the Ephesos Museum, Бібліотека та Schloss Ambras в Інсбруку. Будуть також включені об’єкти з  Віденського природничого музею. Це перша виставка, якою керуватиме Вес Андерсона та Юман Малуф. Обіцяють повний ілюстрований каталог. Цікаво, чи буде онлайн-передзамовлення для мешканців інших країн?

One thought on ““Незрівнянний містер Мумія”, або виставка у Відні від Веса Андерсона та Юман Малуф

  1. Насправді, черга звичайна і якщо чесно, то більша частина черги пішла до зали де виставка Брейгеля старшого. Якщо ж говорити чисто про експозицію “Вес Андерсон та Юман Малуф : Шпіцмаус Мумія у саркофазі та інші скарби з Художньо-історичного музею» то залишається просто відчуття “ось я побачив те що обрав сам Вес Андерсон” і все.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *