5 причин піти на STAR & ORCHESTRA

Причина 1:  STAR a.k.a. Олександр Положинський

Якщо вам колись трапиться потрапити у Луцьк, заморочтесь і запитайте будь-якого корінного лучанина, хто такий Сашко Положинський.  Коли він виходить на сцену на Бандерштадті, кількатисячний натовп затримує подих: його слухають як апостола Петра, він є прикладом для наслідування не для одного покоління. Людина з чіткою позицією, з адекватними цінностями, не помічена ніколи і не в чому скандальнішому за сарказм на камеру. Легенда українського фанк-року співатиме найкращі хіти Тартак та Був’є у джазовому аранжуванні.

Олександр пообіцяв несподіванки та сюрпризи (сподіваємось, приємні), і хоч сам він не вважає себе великим поціновувачем джазу – для нього це не перший джазовий концерт: дебют у джазовому стилі відбувся ще весною, і гідний того, аби дати шанс усім, хто не встиг насолодитися цією програмою зробити це зараз.

P.S.Дівчата, Сашко буде у костюмі 😉

Причина 2: ORCHESTRA a.k.a. Kaska Records Band

Великий джазовий оркестр Kaska Records Big-Band під керівництвом Валентина Корнієнко здивує вас своєю бадьорістю і заразить джазовим шаленством. Оркестр приймає кожного нового соліста як свою частину, і звучить абсолютно органічно, так, що навіть дивуєшся: чи це, випадково, насправді, не оригінальна версія?

Хлопці і дівчата грають популярні нині TributeShow– концерти Бітлз, Стінга, світових хітів, що стали класикою, а також, звісно, канонічні та сучасні джазові та блюзові композиції. Оркестр допомагає українським слухачам розгледіти у складному стилі джазу щось рідне і своє, а музикантам розкрити свої творчі можливості і спробувати себе у іншому амплуа.

Причина 3: Джаз

Універсальний вечір як для поціновувачів джазу, так і для тих, хто тільки планує познайомитись із жанром, або й взагалі вважає, що це не його. Ще й як його. Адже саме такі концерти – поєднання відомих пісень з музикою прекрасного джаз бенду – якнайкраще підготують ґрунт для сприйняття та розуміння джазу як одного з ваших майбутніх улюблених музичних стилів.

Крім цього, організатори принагідно просять (бажано) дотриматись на цей вечір певного дрес-коду. Сукні Попелюшки та тріко Робіна Гуда можете лишити в шафі до Комік Кону, але вечірні костюми додадуть атмосферності вечору і якнайкраще пасуватимуть до інтер’єру, музичного супроводу та келиха мартіні з оливкою.

Причина 4: Відкриття нового сезону STAR & ORCHESTRA в Caribbean Club

Проект STAR & ORCHESTRA об’єднує зірок української сцени з великим джазовим оркестром, внаслідок чого народжується унікальне аранжування і неповторне звучання усіма знаних та улюблених українських хітів. Кожен виступ – це новий соліст і особлива програма. У проекті встигли заспівати – Злата Огнєвіч, Артем Пивоваров, Фагот з ТНМК (Олег Михайлюта) – які, крім власних пісень, співали ще й кавери на світові хіти.

Що запланував Положинський – поки не відомо (сказав же, що сюрприз), але враховуючи досвід попередніх концертів – це буде щось дуже джазове і мегазапальне!

До речі, якщо ви ніколи не танцювали під пісні Тартак (крім дискотек в літніх таборах) – у вас є прекрасна нагода спробувати! Адже джазове аранжування якнайкраще заохочує до танцю, тим більше, що Caribbean має якраз підходящий для танців майданчик.

Причина 5: У вас є кращі плани на осінній вечір, ніж джаз?

Коли:21 вересня о 20.00

Де?У Caribbean Club Concert Hall

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *