В музей на Weekend: Гід музейними подіями 6 -7 жовтня

Хоча нам і обіцяють сонячні та відносно теплі вихідні, редакція радить все ж таки час від часу ховатися від жовтневої прохолоди. Чому б під час прогулянки не споглядати прекрасне?

Авторська екскурсія виставкою Свобода VS Імперія

Музей Ханенків

6 жовтня, о 13.00

Цієї суботи куратори підготували авторську екскурсію виставкою Свобода VS Імперія від Оксани Олійник жіночими образами. Говоритимуть про відомих жінок в історії Франції другої пол 18 — початку 19 ст., про родинні історії та долі королеви, художниці, пілота та дружин імператора. Починаємо о 13:00!

Вартість: 35 грн + вхідний квиток на виставку (27 грн дорослі, 15 грн студенти, 7 грн пенсіонери та школяри)

Запис: (044) 235-32-90 (в робочий час музею з з 10:30 до 17:00)

Де: вул. Терещенківська

Талісман Сікорського. Екскурсії-квести

Музей української діаспори

6 жовтня, 14.00

Протягом екскурсії учасники дізнаються про київський та американський періоди життя видатного авіаконструктора Ігоря Сікорського, побачать відтворені куточки його київського помешкання та майстерні, моделі найвідоміших літаків і гелікоптерів, створених ним в різні періоди, а також зможуть переглянути унікальний фільм з голосом самого Сікорського за кадром.

Вартість участі в екскурсії-квесті – 50 грн.
Вартість участі в майстер-класі – 50 грн.

Де: вул. Московська, 40-б

Кураторська екскурсія виставкою “Ексцентрика та Експресія”

Музей театрального, музичного та кіномистецтва України

6 жовтня, 15.00

Виставка презентує унікальну збірку українського сценографічного авангарду з фондової колекції Музею. Представлені роботи видатних художників театру
Олександри Екстер
Вадима Меллера
Анатолія Петрицького
Олександра Хвостенка-Хвостова
Бориса Косарєва
за майже століття свого існування переросли прикладний, суто сценографічний формат. Нині ці ескізи костюмів та декорацій є самодостатніми витворами образотворчого мистецтва, що гідно експонуються на численних міжнародних виставках. Спадщина національних сценографів є невід’ємною складовою українського авангарду – яскравого й потужного мистецького явища, визнаного у світі.

Екскурсію проведе Ірина Мелешкіна

Вхід на подію за ціною вхідного квитка до Музею.
Попередній запис (крім вівторка) за тел. 280-18-34
Інформація за тел. 050 238 35 64, 280-16-22

Де: вул. Лаврська, 9

MyWay: Нільс Бор

Національний науково-природничий музей НАН України

7 жовтня, 16.30

Музей гарантує неакадемічність. Ви дізнаєтесь про те, як Нільс Бор пов’язаний з футболом та на якій позиції він грав, скільки скляного посуду перебив славетний фізик під час свого першого експерименту, у яких специфічних умовах він писав дисертацію. Про його антивоєнний рух, зустрічі з Черчелем та Рузвельтом, а також шпигунські пристрасті, в які його хотів втягнути Радянський Союз. Ми пізнаємо людину з великої Літери, справжнього та геніального вченого – Нільса Бора.

Вхідний квиток до музею (70 грн – дорослий, 45 грн -дитячий) + 20 грн (за лекцію)

Довідки по телефону: (063) 6164956

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/1XH6ex80G9uOsDQdyTWTBBfkviajdhm0p1urW5qshXoo/edit

Фотовиставка ” Дух Яванава ” Дєніс та Ольга Копилови

Національний музей Тараса Шевченка

7 жовтня, о 14:00 закриття виставки

Фотохудожник Дєніс Копилов та художниця Ольга Копилова представили 24 роботи, що розповідають про плем’я Яванава, яке досі зберігає секрет подорожей паралельними світами. Ідея виставки винкла у авторів та кураторів під час мандрів берегами річки Амазонки. Роботи виконані за допомогою ручного друку, за допомогою ціанотипії (старий спосіб монохромного фотографічного друку, який давав відбитки блакитного відтінку) та нанесення фарби. Тож на цих вихідних маємо останній шанс зазирнути в очі людям, які усіма силами протистоять світовому прогресу, але натомість мають глибинні знання та єдність із природою.

Де: Національний музей Тараса Шевченка, Бульвар Шевченка, 12

Вхід за ціною квитка до музею

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *