Новий сезон: Ukrainian Dance Theatre – UDT

Діставайте капелюшки та рукавички, прасуйте вечірні вбрання, адже театральний сезон відкрито! Наша редакція вже  склала у кладчі віяла, та збирається вирушати на вечірні вистави. З особливим трепетом чекаємо на сезон у Ukrainian Dance Theatre – UDT

13 жовтня о 19.00 Ukrainian Dance Theatre – UDT відкриє сезон на сцені Молодого театру

Наша редакція – постійні гості вистав проекту, заснованого танцівницею і хореографом Анною Герус. Перший спектакль UDT відбувся весною 2018 року. Ідея,хореографія,постановка- Анни Герус, вона ж виконала і головну партію. “Варіаціїі життя” – балет-притча про неперервну течію життя поставлений в техніках неокласики та контемпораріікрім філософських хореографічних роздумів торкаємглядача також і візуальними ефектами. Вистава дуже кінематографічна.

Друга постановка вечора, “Спасіння Архонта” молодої київської хореографині Олени Вертегел. У ній театральні спецефекти поєднуються із сучасними технологіями, а сама хореографія гіпнотизує ритмічністю. При цьому, Вертегел працює зі стилем physical theatre, який більше орієнтований на пластичну, ніж танцювальну образність. Показати глядачу розмаїття стилів і технік сучасного танцю – одна із місій Ukrainian Dance Theatre.

7 листопада спектакль під брендом UDT представить Ярослав Кайнар. Прем’єра стане частиною постійно оновлюваного проекту “Епізоди”: серії камерних постановок молодих хореографів, що пройде в один вечір з репертуарним спектаклем Українського Театру Танцю “Автор”.

А взимку за постановку нового балета планує взятись і сама засновниця театру Анна Герус.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *