Музей замість пігулок у Канаді: Офіційна медична програма

Лікарі у Квебеку найближчим часом будуть призначати відвідування музею як ліки

18 жовтня Монреальський музей образотворчого мистецтва оголосив нове розпорядження, згідно з яким ми можемо переосмислити наші поняття охорони здоров’я. З 1 листопада франкомовні лікарі Канади можуть призначити хворим пацієнтам відвідування до Монреальського музею. Безкоштовна медична допомога оплатить вартість квитка в розмірі 23 канадських доларів.

Існує все більше і більше наукових доказів того, що арт-терапія добре впливає на фізичне здоров’я. Це підвищує наш рівень кортизолу та серотоніну. Ми виділяємо гормони, коли ми відвідуємо музей, і ці гормони відповідають за наше благополуччя”

 доктор Елен Бойер,

віце-президент Французьких Департаментів Канади

та керівник групи сімейної медицини  CLSC St-Louis-du-Parc

Вона продовжила: “Люди схиляються до думки, що це йде на користь лише психічному здоров’ю. Для людей, які страждають від депресії або мають психологічні проблеми. Але це не так. Це корисно для пацієнтів з цукровим діабетом,  для людей з хронічними захворюваннями. З 80-х років ми призначаємо вправи для наших пацієнтів, тому що ми знаємо, що випрацьовуються точно такі гормони. Але коли у мене є пацієнти старше 80 років, то не всякий спорт піде їм на користь”.

Кожен лікар може призначити до 50 художніх рецептів, які дозволяють відвідування музею двома дорослими та двома дітьми віком до 17 років.

Ця однорічна пілотна програма є першою у своєму роді у всьому світі

Перекладено з Hyperallergic

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *