В музей на Weekend: Гід музейними подіями 19 – 21 жовтня

Відкриття виставок, майстер-класи та концерти – музеї вже давно перетворилися на вільні простори з купою активностей

Що важливо. Виставка про та за участі людей із синдромом Дауна

19 жовтня, 17.00

IZONE

 

Любов, секс, смерть чи політика? «Що важливо» – для людей з/без синдрому Дауна? Кураторки Лізавета Герман та Марія Ланько відібрали та поєднали понад 40 робіт, які дозволять відвідувачам зануритися в світ того, що важливо для людей з чи без додаткової хромосоми. В межах проекту Станіслав Туріна та Катерина Лібкінд взаємодіяли з людьми із синдромом Дауна щоб з’ясувати, що ж їх хвилює найбільше? Саме на ці теми розмірковують художники. До проекту увійшли роботи, що були створені сучасними українськими митцями за останні 20 років, а також проекти, реалізовані самостійно та в партнерстві з людьми із синдромом Дауна. Гості також побачать об’єкти з Німеччини: роботи художників із синдромом Дауна та серію фотопортретів.

Вхід – безкоштовний

Де: вул. Набережно-Лугова, 8

Баран-баран-буц! Інтерактивна бесіда

20 жовтня, 11.00

Музей Михайла Грушевського

Культурний Декрет — проект групи
https://www.facebook.com/groups/KyivBabyParentFriendlyPlaces/, створений для мистецького дозвілля батьків з дітьми віком від 0 до 3 років. Якщо Вам цікаво дізнатися, як розвивали дитину в далекі часи, як плекали її від народження, якими іграшками забавляли і в які ігри бавились дітлахи, якщо бажаєте потримати в руках втішалочку під назвою “вуркало”— завітайте на зустріч із мамою трьох дітей і автором понад 50 наукових студій про дітей і дитинство Левчук Ярославою.

Вартість — 100 грн. з дорослого
Кількість місць обмежена!
ОБОВ’ЯЗКОВА попередня реєстрація:
https://goo.gl/forms/ufsCr2m485iQ5tfy1

Де: вул. Паньківська, 9

Майстер-клас з живопису від Володимира Рака

20 жовтня, 12.00

Музей Івана Гончара

Учасники матимуть можливість познайомитися з творчим доробком В. Рака. Стилістика його живопису вирізняється і насиченими, сміливими кольоровими плямами, що організовують всю площину картини та надають декоративного звучання творам, і експресивними мазками, що розкривають психологічний зміст образів. Опанувати навички відображення навколишнього світу у художніх образах за допомогою засобів виразності живопису. Створити на основі особистих емоцій та відчуттів живописний твір змішаною технікою акрилу та гуаші, що матиме власну неповторну інтонацію звучання.

Відвідати майстер-клас можуть особи віком від 16 років, незалежно від рівня володіння «мовою» образотворчого мистецтва.

Вартість: 100 грн.
Початок майстер-класу о 12.00
Майстер: Володимир Рак – старший науковий співробітник Музею Івана Гончара, художник та реставратор.

Для участі у майстер-класі просимо зареєструватися – bit.ly/zhyvopys-v-muzeyi

Де: вул. Лаврська, 19

Талісман Сікорського. Екскурсії-квести

20 жовтня, 14.00

Музей української діаспори

Програма розрахована на дорослих та дітей (віком від 5 років). Протягом екскурсії учасники дізнаються про київський та американський періоди життя видатного авіаконструктора Ігоря Сікорського, побачать відтворені куточки його київського помешкання та майстерні, моделі найвідоміших літаків і гелікоптерів, створених ним в різні періоди, а також зможуть переглянути унікальний фільм з голосом самого Сікорського за кадром.

Вартість участі в екскурсії-квесті – 50 грн.
Вартість участі в майстер-класі – 50 грн.

Де: вул. Московська, 40-б

Лекція-диспут «У світ(л)і Леся Курбаса»

21 жовтня, 14.00

Мистецький Арсенал

Говоритимуть про важливі мистецькі та освітні феномени, важливі передусім для українського театру як динамічної художньої системи, що стали наріжними для «березільської культури» та її ідеолога Леся Курбаса.

Наталя Єрмакова – кандидатка мистецтвознавства, провідна наукова співробітниця Інституту проблем сучасного мистецтва АМУ.

Ірина Чужинова – театрознавиця, театральна критикиня, проектна менеджерка Київського академічного театру “Золоті ворота”.

Лекція супроводжуватиметься перекладом жестовою мовою.
Вхід за квитком

Де: вул. Лаврська, 10-12

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *