Хелловін у музеях Києва 27 – 31 жовтня

Чи варто у музеях святкувати Хелловін? Однозначно так, якщо тематика підходить до свята. Музей західного та східного мистецтва – чи не найідеальніше місце для цього містичного свята. Йому не поступається і Дім Булгакова з його містичною атмосферою. Але варто відзначити і винахідливість науково-природничого музею. Тобто якщо у вас є цікаві теми та ідеї, то варто лише надати їм необхідне забарвлення та діяти. Але пам’ятайте, що не завжди гонитва за модним святом виправдає “шите білими нитками полотно”, що не личитиме вашому закладу

Halloween в музеї Ханенків

Музей Ханенків

27 жовтня

Раз на рік, до Дня всіх святих, зали музею Ханенків заповнюють люди у костюмах, а наукові співробітники дістають з арсеналу своїх історій найдивніші та найхимерніші. Ми веселимося та дізнаємося більше про різні світові культури. Це вже наша з вами маленька традиція.

Цього року ми підготували дійно страшну екскурсію. Без перебільшень! Євген Осауленко — блискучий знавець буддизму. Довгий час пан Євген збирав для вас моторошні езотеричні історії. О 12:00 та о 15:00 він поділиться знаннями з тими, хто буде до цього готовий. Вхід 18+

Для тих, хто не хоче випробовувати нервову систему, ми підготували спеціальні геловінські квести експозицією. Квести підходять як сім’ям з діточками, так і компанії друзів та індивідуалістам будь-якого віку.

Квести доступні на касах музею у вільному доступі.

І, як завжди, вхід до музею в костюмах — вільний!

UPD: Шановні відвідувачі, екскурсія виявилася дуже затребуваною і запис на суботу на 12:00 та 15:00 вже закрито. Але ми відкриваємо запис на додаткову екскурсію в неділю о 15:00.

Вартість екскурсії: 35 грн + вхідний квиток до експозиції (50 грн дорослі, 25 грн студенти, 18 грн школярі та студенти).

Бронь місць: (044) 288-14-50. Бронь здійснюється в робочий час музею (з середи по неділю з 10:30 до 17:00) та знімається за 10 хвилин до початку екскурсії.

Хижі рослини та Родичі гарбузові: Halloween edition

Національний науково-природничий музей

30 та 31 жовтня

Вони живуть за своїми правилами у моторошному світі видової боротьби, а їхня холодна краса – смертельна. Хижі рослини з хитромудрими ловчими пастками здавна дивували науковців та захоплювали уяву любителів рослинного царства.
«Родичі гарбузові: Halloween edition» розповість Вам подробиці: чому кавун не ягода, чому кабачок не овоч, а фрукт, який гарбуз найважчий у світі, чому слово “тиква” цілком можна вживати українською, що спільного в дині та маракуйї.

Де: вул. Богдана Хмельницького, 15

Рукописи горят. Halloween в музее Булгакова

Музей Булгакова

29,30,31 жовтня, 20.00

Чи достатньо ви сміливі, щоб дослідити потаємні куточки дому Булгакова? Ще й у одну з найзагатковіших ночей у році? Цей вечір – шанс зазирнути на Великий бал у канун Дня всіх святих. Разом з іншими гостями, чиє обличчя буде приховане за масками, вчиніть подорож стародавнім будинком, занурюючись у геніальний твір.

Дресс – код: коктейльний, чорний колір + блискітки, метелики вітаються.

Де: Андріївский узвіз, 13

Вік гостей 16+

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *