4 причини побачити “Каїна XVIII”

Шварц – майстер дорослих казок. Його “Вбити дракона” та “Звичайне диво” – це класика романтично-фантастичних історій із вагомою часткою гумору та філософії. Віталій Малахов, прочитавши сценарій Шварца та Ердмана, запропонував поставити на Новій сцені «Каїн XVIII».

Причина № 1 Історія від Шварца

Ми вже можемо очікувати від неї неперевершені діалоги, яскравих героїв та неординарний сюжет. Вже існує радянський фільм з Ерастом Гаріним у роді короля. Також у ньому з’явилися
Юрій Любимов, Бруно Фрейндліх, Олександр Дем’яненко, Рина Зелена. Тепер же маємо можливість побачити переосмислення сюжету українським режисером на театральній сцені.

Причина № 2. Актори

У «Каїні» грає акторський курс Київського університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого. Це четвертий випускний курс Юрія Висоцького. Також у цій виставі разом зі студентами гратимуть найдосвідченіші актори Театру на Подолі – Володимир Кузнєцов та Олександр Данильченко. Тому глядачам представиться прекрасна можливість поцінувати роботу молодих акторів – найкращих студентів вишу.

Причина № 3. Аудиторія

Виставу можна порівняти із роботами студії Pixar, адже вона розрахована як на дітей, так і на дорослих. Тому сподіваємося на вдалі референси, глибинні змісти та жарти не тільки для молодшої, але і для більш досвідченої аудиторії.

Причина № 4. Сценографія та музика

Казка завжди обіцяє бути казковою, тому художник вистави Марія Погребняк створила не тільки казковий простір на сцені, але також і костюми, що мають гармонічно співіснувати між собою. Вистава музична. Тимур Полянський – композитор проекту написав чудові пісні і музику до казки у сучасному звучанні, а Марина Керусенко допомогла записати вокал у студії; балетмейстер Анжеліка Борисова з креативною хореографією.

 У виставі задіяні: Євгеній Лісничий, Андрій Шимановський, Максим Самчик, Петро Ніньовський, Гліб Михайличенко, В’ячеслав Сокирко, Петро Мазур, Олександр Діденко, Валерія Лук’янець, Вероніка Мішаєва, Ксенія Нікішина, Василина Паламар, Марина Гричихіна, Поліна Фролова, Діана Кузьмінова, Анжеліка Оніщук, Анна Остапенко, Ангеліна Платко, Альона Ягіч, Марина Ільїна, й актори Театру на Подолі: Володимир Кузнєцов, Олександр Данильченко та Станіслав Мельник.

Режисер «казки не для ніжних діточок» – Володимир Кудлінский

Коли: 2 та 25 грудня о 12:00

Де: на Новій сцені Театру на Подолі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *