В музей на Weekend: Гід музейними подіями 8 – 9 грудня 2018

Освітньо-пізнавальний квест “Знайомство з Кирилівською церквою”

Музей “Кирилівська церква”

Коли: 8 грудня, 13:00
Адреса: вул. О.Теліги, 12
Реєстрація обов’язкова тел. 463-62-00

Спеціальна освітня програма у формі квесту для дітей  віком від 8 до 12 років від музею “Кирилівська церква”. Під час квесту маленькі відвідувачі зможуть більше дізнатися про історією цієї давньої споруди, з монументальним живописом ХІІ, ХVІІ, ХІХ ст., і звичайно з роботами видатного художника М.О.Врубеля.

Інтерактивна програма “Україна доісторична”

Національний науково-природничий музей НАН України

Коли: 8 грудня, 14:00
Адреса: вул. Богдана Хмельницького, 15
Вартість: 150 грн.

Природничий музей одне з найулюбленіших місць відпочинку київської малечі. І не тільки завдяки захопливим експонатам, а й через цікаві інтерактивні програми. Цієї суботи музей запрошує дорослих та дітей старше 8-ми років на програму «Україна доісторична». Ви дізнаєтесь про часи коли на території сучасної України не було жодного клаптика суші й панували неймовірні хижі акули і морські рептилії! як довго тривав льодовиковий період та багато іншого. Окрім того маленькі відвідувачі зможуть відчути себе справжніми палеонтологами і відшукати справжні скам’янілості.

Майстер-клас з ліплення українських іграшок з глини

НЦНК «Музей Івана Гончара»

Коли: 9 грудня, 11:00
Адреса: вул. Лаврська, 19
Вартість: 200 грн.

Пориньте у світ української глиняної іграшки разом з  керамістом-гончарем Андрієм Опришко. В ігровій формі майстер навчить вас взаємодіяти з глиною, її відчувати та з неї творити традиційні іграшки за зразками з музейного фонду. Запрошуємо малих та дорослих.

Концерт “Присвята Віктору Косенку”

Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків

Коли: 9 грудня, 17:00
Адреса: вул. Терещенківська, 15
Вартість: 90 та 120 грн.

Музей Ханенків в рамках проекту Inspiration Classic запрошує на черговий концерт. Присвячений він талановитому українському композитору, піаністу Віктору Косенку. Організатори обіцяють представити найкращі вокальні романси, фортепіанні мініатюри та сонату для віолончелі з фортепіано.

З програмою можна ознайомитися в події на фейсбуці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *