Museum Selfie Day-2019: “Сфотографуй мене як на картині”

П’ятий рік музейних селфі в Україні, і все більше музеїв нашої країни долучаються. Ми зібрали гід київськими музеями. Але якщо ви у Львові, Одесі, Полтаві чи будь-якому іншому місті – зайдіть 16 січня до музею та зробіть селфі.

День селфі Музею Івана Гончара у ТРЦ «Гулівер»

Цього року Музей Івана Гончара та ТРЦ «Гулівер» створили міні-музей з реплік музейних експонатів та реквізиту у атріумі торгівельного центру (Спортивна площа, 1a). Кожен гість матиме можливість зробити пам’ятне селфі. У кадрі репліки святкових головних уборів з різних областей України, коза з колядницької ватаги, різдвяні зірки та свитки, створені за зразком музейних експонатів, люб’язно надані ЗЕРНО.
Протягом дня музейні співробітники розповідатимуть про традиційну культуру та відповідатимуть на питання про святкові головні убори кінця ХІХ ст.
Простір прикрашений величезними копіями давніх світлин з мистецького історико-етнографічного альбому Івана Гочара «Україна та Українці».

Умови участі: треба зробити селфі та розмістити ваші фото у Facebook, Instagram або Twitter з хештегами #MuseumSelfie #IvanHoncharMuseum та #gullivercenter. Позначайте локацію, тегайте Музей Івана Гончара та Гулівер.Серед учасників буде розіграно набір із 32 листівок з давніми світлинами з фондів музею.

Також запрошуємо у цей день завітати на виставку «Борисівська ікона» у музеї (вул. Лаврська, 19).

День селфі у музеї Ханенків

Музей пропонує вам флешмоб: приходьте до музею (вул. Терещенкивська, 15-17), копіюйте улюблений експонат, або ж навпаки —спародіюйте найнеулюбленіший та зробіть памятну світлину. Викладайте фото з хештегами #MuseumSelfie та #KhanenkoMuseum. Вхід вільний.

День селфі у NAMU

План дня селфі стандартний: прийди до NAMU, зроби селфі з улюбленим експонатом, запость фото у соцмережах (facebook, instagram), додай хештеги #NAMUselfie і #MuseumSelfieта виграй подарунок від Музею.
До речі, 16 січня – середа, а це означає, що студенти та школярі приходять безкоштовно (за наявності учнівського, студентського квитка).

Museumselfieday у комплексі Михайлівського золотоверхого

День музейного селфі пройде в Київському науково-методичному центрі по охороні, реставрації та використанню пам`яток історії, культури і заповідних територій, ДІАЗ “Стародавній Київ”, Музеї історії Михайлівського Золотоверхого монастиря.
Селфі треба буде викласти в мережі с тегами #MuseumselfieDay #Museumselfie #OldKyiv . Фото треба робити у Музеї історії Михайлівського Золотоверхого монастиря, за адресою вул. Трьохсвятительська,6 та у виставкових залах за адресою Андріївський узвіз, 5/31 на виставці «Археологічний портрет стародавнього Києва: життя рибалки, фальшивомонетника, митника… (за матеріалами розкопок архітектурно-археологічної експедиції у 2016–2018 рр. під керівництвом Гліба Івакіна)».

День селфі в музеї Михайла Грушевського

Музей Михайла Грушевського вже четвертий рік поспіль долучається до Міжнародного флешмобу музейних селфі.
Прийняти участь дуже просто:
– зробити селфі у музеї; – розмістити ваші фото у Facebook з хештегами #MuseumSelfie і #hrushevskyhouse.
Автор найоригінальнішого фото отримає від музею унікальне перевидання книги «Дитина у звичаях і віруваннях українського народу» автором якої є церковний діяч, педагог, етнограф, краєзнавець, родич Михайла Грушевського Марко Грушевський. Переможці флешмобу будуть визначені 17 січня. Вхід цього дня за ціною пільгового квитка – 10 грн.

День селфі в Музеї української діаспори

Як ви здогадалися, треба зробити фото з хештегами #MuseumSelfieDay і #MuseumUkrainianDiaspora й отримати подарунки. Власники трьох світлин, що наберуть найбільшу кількість лайків у Фейсбуці, отримають від музею унікальне видання – ілюстрований альбом, присвячений творчості Василя Кричевського та його доньки Катерини Кричевської-Росандіч.
Окрім постійної експозиції в музеї діють виставкові проекти «Наш Сікорський» та «Микола Кричевський. Мистець і світ», де ви також зможете зробити селфі. А ще ми пропонуємо унікальні локації: селфі біля антикварного музейного роялю або ж на фоні музейної будівлі у казковому засніженому дворику

День селфі в музеї України у Другій світовій війні

Лише у цей день вхід до музею коштуватиме селфі.
У виставковому залі музею чекатимуть сучасні захисники України: Ігор Гордійчук («Сумрак»), Валерій Краснян («Барс»), Павло Чайка («Сігл»), Андрій Шараскін («Богема»), Дмитро Ярош («Яструб») та волонтерка Яна Зінкевич.
Станьте учасником акції та скористайтеся можливістю сфотографуватись із їх точними копіями – унікальними силіконовими фігурами.
Для участі потрібно:
– зробити селфі на тлі скульптури «Батьківщина-мати» чи інших упізнаваних об’єктів на території Меморіалу;
– опублікувати його у Facebook, Twitter чи Instagram із хештегами #MuseumSelfie , #warmuseum та тегом геолокації Національний музей історії України у Другій світовій війні;
– на вході до музею показати розміщений пост.

День селфі у музеї Шевченка

Шевченко відомий своїми численними автопортретами. Приходьте до музею – знаходьте в експозиції послання від Шевченка, які можна прочитати лише зробивши фото. Публікуйте свої фото в соціальних мережах з хештегами #shemuseum та #museumselfie. Вигравайте подарунок від музею.

День селфі в ННПМ

Науково-природничий музей дозволяє використовувати селфі, зроблені не тільки у день селфі. Але опублікувати їх потрібно саме 16 січня з тегами #MuseumSelfie #ннпм #науковоприродничий

День музейного селфі у НММУ

Музей медицини вдруге бере участь у міжнародному флешмобі музейних селфі Museum Selfie Day. Чекають на селфі відвідувачів у Facebook, Twitter та Instagram із хештегами #MuseumSelfie та #NMMU. Можна опублікувати селфі, зроблені в музеї протягом минулого року. За найцікавіше селфі, що збере найбільше вподобань – 2 квитки на вечірню екскурсію-моноспектакль “Легенди та бувальщина Анатомічного театру”.

День музейного селфі у НВІМУ

Національний військово-історичний музей України вперше долучаються до всесвітньої акції #MuseumSelfie Day.  Теги музею: #MuseumSelfie та #НВІМУ. За два найкращі селфі обіцяють приз.

Museum Selfie Day у Музеї історії міста Києва

Ви матимете нагоду зробити фото у трьох діючих локаціях – постійній експозиції “Київ і кияни: шлях крізь віки”, виставці картин А.Криволапа “У цьому полі, синьому” та виставці картин присвячених Києву 2010-х. Не забувайте тегати музей.

День музейного селфі у “Шокладному будиночку”

16, 18, 19, 20 січня зробити селфі за винагороду пропонують у своєму улюбленому куточку  музею. Хештеги: #Шокодім #museumselfie. Кількість лайків визначить переможців, які отримають  призи.
І місце – 2 квитки на вечірню екскурсію “Ніч у Шоколадному будинку”,
ІІ місце – 1 квиток на вечірню екскурсію,
ІІІ місце – 2 квитки на концерт камерної музики фестивалю “Шоко-Класика”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *