«Де?зеленізація» у BURSA Gallery. Що дивитися, і кого слухати

Виставка «Дезеленізація» у BURSA Gallery — це художня візуалізація проблеми нищення, нівечення та ігнорування зеленого Києва. Нас очікує розповідь про дивну логіку лав навколо фонтану, про сотню тисяч нещадно кронованих дерев, апельсинове безумство на Співочому (принаймні я маю надію, що на це також звернуть увагу) та інші гріхи Київзеленбуду & co, що були б смішними, якби відбувалися не насправді.

І якщо ви пропустили кураторську екскурсію 17-го січня, або почули лише кожне третє слово куратора через натовп відвідувачів (I feel your pain), то ще не все втрачено.

  • 23 січня Ольга Папаш розповість про скандалиінтригирозслідування,а точніше — про власний досвід роботи у Київзеленбуді. Можливо, саме на цій зустрічі нам стане зрозуміло, що керувало організаторами «Цитрусового королівства» на Співочому полі.
  • 25 січня відбудеться показ фільму “Dendro Dreams” Тети Цибульник та Еліаса Парвулеско, а також ембієнт сесія від DenniswithY. Фільм про відносини людей і дерев потрапив до номінації «найкращий режисер» на Київському тижні критики. Після фільму Денис Волошин (DenniswithY) заграє музики та затанцює гостей (якщо ви не танцюєте під ембієнт — це саме той випадок, щоб спробувати і відчути енергію природи у галереї в центрі міста).
  • 30 січня йдемо на лекцію «Де є місто-сад?» від Тетяни Євсєєвої.
  • 1 лютого відбудеться презентація коміксу Марії Катрич та Патріса Петерсона.
  • 6 лютого дискутуємо про міське озеленення,
  • а 8 лютого — презентація фільму “Фітоінтер’єри” Наталки Дяченко.

Усі зазначені заходи розпочинаються о 19:00. За деталями та оновленнями стежимо на сторінці BURSA Gallery.

Дезеленізація

Дезеленізація Дезеленізація

Дезеленізація

Дезеленізація

Програмка «Прочитай і закопай» (містить насіння рослин та повністю розкладається)

 

З вами була дуже занепокоєна сотнею тонн апельсинів на Співочому полі — Маріамі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *