“Де?зеленізація” у BURSA Gallery. Що дивитися, і кого слухати

Виставка “Дезеленізація” у BURSA Gallery – це художня візуалізація проблеми нищення, нівечення та ігнорування зеленого Києва. Нас очікує розповідь про дивну логіку лав навколо фонтану, про сотню тисяч нещадно кронованих дерев, апельсинове безумство на Співочому (принаймні я маю надію, що на це також звернуть увагу) та інші гріхи Київзеленбуду & co, що були б смішними, якби відбувалися не насправді.

І якщо ви пропустили кураторську екскурсію 17-го січня, або почули лише кожне третє слово куратора через натовп відвідувачів (I feel your pain), то ще не все втрачено.

  • 23 січня Ольга Папаш розповість про скандалиінтригирозслідування,а точніше – про власний досвід роботи у Київзеленбуді. Можливо, саме на цій зустрічі нам стане зрозуміло, що керувало організаторами “Цитрусового королівства” на Співочому полі.
  • 25 січня відбудеться показ фільму “Dendro Dreams” Тети Цибульник та Еліаса Парвулеско, а також ембієнт сесія від DenniswithY. Фільм про відносини людей і дерев потрапив до номінації “найкращий режисер” на Київському тижні критики. Після фільму Денис Волошин (DenniswithY) заграє музики та затанцює гостей (якщо ви не танцюєте під ембієнт – це саме той випадок, щоб спробувати і відчути енергію природи у галереї в центрі міста).
  • 30 січня йдемо на лекцію “Де є місто-сад?” від Тетяни Євсєєвої.
  • 1 лютого відбудеться презентація коміксу Марії Катрич та Патріса Петерсона.
  • 6 лютого дискутуємо про міське озеленення,
  • а 8 лютого – презентація фільму “Фітоінтер’єри” Наталки Дяченко.

Усі зазначені заходи розпочинаються о 19:00. За деталями та оновленнями стежимо на сторінці BURSA Gallery.

Дезеленізація

Дезеленізація Дезеленізація

Дезеленізація

Дезеленізація

Програмка “Прочитай і закопай” (містить насіння рослин та повністю розкладається)

 

З вами була дуже занепокоєна сотнею тонн апельсинів на Співочому полі – Маріамі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *