Avant-Garde Вечірка Аристократів у М17: Що шукати

M17 Contemporary Art Center четверий вимір – альтернативну реальність зі своїми правилами і канонами, революційними, радикальними, нарочито відвертими і зухвалими. Однією з арок у пошуках стане Авангардна вечірка Радіо (А). Автори обіцяють епохальний threshold, прихисток егоцентричної свободи, музичний вимір наввипередки часу, що диктує свої умови і задає тренди. 

26 січня в рамках виставки “Авангард: у пошуках четвертого виміру” відкриватимуть музичний.

Знахідка № 1: Діджеї Аристократів

Задавати темп і розширювати музичну свідомість будуть Nil Tarasov – засновник аудіо-блогу Btw., автор і ведучий одноіменної передачі на Радіо Аристократи, учасник електронного дуету Hidden Element та Ніколай Макеев – автор програми “Франкофілія” на Радіо Аристократи, київський діджей, художник, композитор, викладач діджейської майстерності.

Знахідка №2: Авангардні коктейлі від Whitebeard Blackbird M17


Родченко, Собака Пальмова та Blue danser розроблені спеціально до вечірки основуючись на азійських коктейльних трендах. Напої містять в собі червоний чай, кульбабовий лікер та більш міцні інгридієти.

Знахідка № 3: Антураж

На вечірці буде дрес-код – стиль avant-garde. Тож обіцяють повне занурення. Редакція радить вам обрати чорний total-look, якщо не маєте авангардного пальто чи сукні.

This slideshow requires JavaScript.

Support of our daring/dancing self-esteem: Nil Tarasov, Николай Макеев (Nikolay Makeyev)
Cocktails aka Mood-Setters: «Родченко» (апельсиновий олдфешн), «Blue Dancer» (на честь скульптури в експозиції) & very special «Собака Пальмова»
Дрес-код: стиль avant-garde. Не соромтеся, show your true self.

Квитки: 250 грн., придбати можна буде на вході (кеш/термінал), лінк на онлайн-продаж: https://bit.ly/2MjmJ7Y

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *