Навіщо іти дивитися на “Антона та Наташу”? Нова вистава “Дикого театру”

У чому сенс життя? Саме це питання ставлять собі та глядачам “Антон та Наташа”. А чи тільки вони? Яким би банальним це не здавалося, але ми всі замислюємося над тим, чому ми живемо, куди рухаємося, чому зустрічаємося та розходимося із людьми.

19  березня на «Сцені 6», відбудеться перший показ вистави-шоу «Антон і Наташа в пошуках сенсу життя» від харківських театрів «Прекрасные цветы» і «Нефть».

Вистава-подорож

Найкраще пізнати себе та свого супутника можна у подорожі. Ми подорожуватимемо разом із парою на велосипедах та, можливо, знайдемо зміст життя. Або вони його знайдуть, а ми, глядачі, ні. Або ніхто нічого не знайде, адже важливішою виявиться сама подорож. Тож, доки не спробуємо — не дізнаємося. І радимо придивитися до свого супутника з яким ви завітаєте на виставу, або до самого себе, якщо вирішите піти на самоті. У подорожах ми розкриваємося з несподіваних сторін.

Вистава-притча

За допомогою подорожніх, які зустрічатимуться героям у подорожі, шукатимемо моральні та духовні істини. Хто може стати кращім порадником — бізнесмен чи касир?

Вистава-як-у -Шекспіра

Як і у класичному театрі, усі ролі грають виключно чоловіки. Цікаво проаналізувати це рішення. Чи це спеціальний посил, чи забаганка автора, а може алюзія на класику?

Вистава кількох театрів

Як вже говорилося раніше, вистава харківських театрів «Прекрасные цветы» і «Нефть».

«Прекрасные цветы» – незалежний професійний театр, створений у 2011. Творчі інтереси колективу спрямовані на розвиток театрального мистецтва міста та країни, підняття його на високий рівень, шляхом гармонійного злиття старих і нових театральних форм і технік.

«Нефть» – незалежний театр. Він про експерименти та випадкові геніальні знахідки. “Якщо у тебе є проект, безглузда ідея — приходь, будемо творити”, – написано на сайті театру.

Автори вказують, що спектакль спирається на події, що мали місце у реальному житті та є керівництвом у пошуку змісту життя. 

Місце: Сцена 6, вул. Васильківська, 1

Квитки: 150-400 грн
https://kiev.karabas.com/anton-i-natasha-v-poiskah-smysla-zhizni

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *